Şubat 2020 Vedik Astrolojisine Göre Burç Yorumları

Vedik Astrolojisine göre Şubat 2020 güçlü gezegen yerleşimleri ile hayatımızda pek çok alanda yeni dönemlerin açılmasına aracılık edecek.

Başta geçtiğimiz ay, yönettiği ve 2,5 sene boyunca içinde yolculuk edeceği Oğlak Burcu’ na adım atmış olan Satürn, hayatlarımızda düzeltmemiz gereken alanlara dikkatlerini bu ay yavaş yavaş güçlenerek yöneltmeye başlayacak.

Elbette bir önceki ay da belirttiğim gibi Satürn’ ün hedefindeki en önemli burç grupları Yükseleni veya Ay’ ı: Oğlak, Yengeç ve Ay’ ı: Terazi veya Koç’ ta yerleşenler olacak.

Şubat itibariyle en büyük rahatlamayı ise Yay Yükselenler, Ay’ ı Akrep, Yay, Başak, İkizler ve Balık olanlar elde edecekler.

Şubat ayının en iyileştirici gezegen yerleşimi ise 2-28 Şubat tarihleri arasında Balık BurcundaYücelimde” seyredecek olan Venüs’ ten gelecek.

Bu ay hepimiz adına güzellik, sanat, dekorasyon faaliyeti için gökyüzü enerjileri son derece destekleyici.

Zira Venüs’ ün “dispozitörüJüpiter de kendi yönettiği Burç kuşağı olan Yay’ da; Venüs’ ü tam destekle güçlendirecek.

8 Şubat itibariyle yöneticiliğini yaptığı Akrep Burç Kuşağını terk edecek olan Mars; Yay Burcuna yerleşerek, neredeyse ayın tamamını sorunlu derecelerden ilerleyerek ve 18 Şubat itibariyle Kala Sarpa Yoga’ nın içerisinde iyice sıkışarak bize mücadele etme gücümüzde azalma, stres altında kaldığımız konularda doğru kararlar verememe gibi etkiler yansıtarak Şubat ayını tamamlayacak.

Yay Burcunun bireysel haritalarınızda denk geldiği evin konu başlıkları sizin bu ayki zorlu sınavlarınızın gerçekleşeceği alan olacak.

Yine bireysel haritalarınıza özel olarak Balık Burcu’ nun denk geldiği evin konu başlıkları ise gökyüzü tarafından desteklenip, olumlu gelişmeler yaşayacağınız alanları temsil ediyor olacak.

17 Şubat – 10 Mart tarihleri arasında 2020’ nin ilk Retro’ sunu yapacak olan Merkür, Hint Astrolojisine göre Kova Burcu içerisinde bize sıklıkla teknoloji, elektrik ilintili konularda sorunlar yaşatacak.

Telefon, bilgisayar, yazıcı, iletişim ile ilgili alanlarda pek çok sorunla karşı karşıya kalabiliriz.

Ayrıca kan ölçümü vasıtası ile tespit edilen hastalıklara sahip olanlar açısından bu dönemin yakından takip edilmesi gerekebilir.

Hint Astrolojisine göre 18 Şubat itibariyle gökyüzüne hâkim olacak Kala Sarpa Yoga enerjisi ise hayatlarımızda sıkışma, zorlanma, alıştığımızın dışında etkiler altında kalma gibi enerjileri etkin kılacak.

9 Şubat tarihinde Hint Astrolojisine göre Yengeç Burcunda ve Ashlesha Takımyıldızında gerçekleşecek olan Dolunay bizi güvensiz ve vesveseli bir ruh haline kolayca kapılacağımız etkililerle sınayacak.

Güven duyduğumuz alanlar dışında kendimizi rahatsız hissetmemiz bu günler civarında son derece olası.

23 Şubat’ ta Merkür Retrosu’ nun hüküm sürdüğü Kova Burcu içerisinde gerçekleşecek Yeni Ay süreci ise Dolunay ile birlikte hassaslaşan ilişkilerimize daha akılcı bir gözle bakmamıza olanak sağlayacak.

14 Şubat itibariyle Kuzey ve Güney Ay düğümü Rahu-Ketu’ nun tam ortasına yerleşecek Venüs bizi duygusal ilişkilerimiz anlamında sözler vermeye, taahhüt altına girmeye itebilir.

İlişkilerimizi daha farklı bir boyuta taşıma niyetine sahip olacağız.

Şubat’ tan başlayarak bir önceki ay yer değiştirip, Yay Burcu içerisinde Ketu ve Jüpiter’ i baş başa bırakan Satürn nedeni ile bireysel haritalarınızda Yay Burcu’ nun denk düştüğü alanda; karmamızı iyileştirme, geçmişten gelen borçlarımızla barışma, yeni bir geleceğe bu alanda kucak açma anlamında şifalandırıcı şekilde çalışmaya 2020 senesinin tamamı boyunca çok eğilimli olacak.

Yukarıda aktardığım Şubat 2020 gökyüzü gezegen hareketlerinin (Hint Astrolojisine göre hesaplanarak bulunmuş) Ay ve Yükselen Burçlara göre etkilerini aşağıda bulabilirsiniz…

*** Her zaman olduğu gibi sayfamda yayınlanan burç yorumlarının Batı Astrolojisi gezegen konumları ile hiçbir alakası olmadığını, tamamen Hint/Vedik Astrolojisi disiplini içerisinde aktarıldığını hatırlatmak isterim.

Dolayısı ile Batı Astrolojisine göre hesaplanmış olan Güneş’ in konumuna göre “hangi burç” olduğunuzun, yukarıdaki yorumlarla hiçbir ilişkisi yoktur.

Örnek: Batı Astrolojisine göre Balık olan birinin sayfamdaki Balık Burcu etkilerini okuması, yanlış yönlenmesine, yanlış yorumları okumasına sebebiyet verecektir.

Hint Astrolojisine göre hesaplanmış olan Yükselen ve Ay Burcunuza göre yazıları değerlendirmelisiniz.

(Hint Astrolojisinde Burçlar doğum tarihinize göre hesaplanmaz! Örneğin 10 Ağustos tarihinde doğan bir kişi Aslan Burcu değildir!)

Yani hem Yükselen, hem de Ay Burcunuzu okumalısınız…

Merak ettiğiniz kavramlar için: “Kısa Bilgiler” Bölümüne bakabilirsiniz.

KOÇ BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Bu ay Venüs’ ün konumu nedeni ile bütçenize dikkat etmeniz gerekiyor. Elinize geçen tüm parayı harcama eğiliminde olacaksınız. Partnerinizle aranızda yakaladığınız uyum ve çekim enerjisi ilişkinizi bu ay son derece keyifli kılabilir. Bu durum nedeni ile sevginizi göstermek isterken abartılı harcamalar yapmayın. Bu ay yatırım yapmak anlamında da destekleyici etkiler almıyorsunuz. Birikimlerinizi değerlendirmek için Merkür Retrosunun bitişini bekleyin. Ay ortasına kadar başlangıç yapmak istediğiniz eğitim, reklam, kişisel gelişim konuları ile alakalı gökyüzü tarafından desteklenirken, Ay ortası itibariyle oluşan Kala Sarpa Yoga bu konularda yapacağınız başlangıçlar anlamında sizi zorlayabilir. Şubat ayında yer değiştiren Mars sizi üstleriniz, öğretmenlerinizi hayatınızda otorite konumundaki kişilerle olan diyaloglarınızda hızla gerginleşmeye doğru itebilir. Eğer stresinizi doğru yönetebilirseniz bu durum sizin konumunuzu güçlendirmek için de faydalı şekilde işleyebilir. 9 Şubat Yeni Ay süreci özel hayatınızdaki duygusal tepkilerinizi abartmanıza neden olabilir. 14 Şubat tarihinde Node’ ların tam ortasına geçecek olan Venüs nedeni ile romantik anlamında taahhüt içeren, uzun vadeli konulara eğilmek, ilişkiniz hakkında olumu ya da olumsuz yönde kararlar almak isteyebilirsiniz. Satürn’ ün yer değiştirmesi ile yalnız kalan Ketu ve Jüpiter ikilisi sizi bu ay itibariyle kendi iç yolculuğunuzda farkındalıklarınızı geliştirmek ve karmanızı iyileştirmek anlamında çok ciddi şekilde desteklemeye başlayacak. Geçmişle bağlarınızı koparmak ve hayatla daha barışık yaşamak anlamında bu enerjiyi kullanabilirsiniz.

BOĞA BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Bu ay Burcunuzun yöneticisi Venüs’ ün kuvvetli yerleşimi nedeni ile hem sağlığınız hem de işleriniz açısından bereketli ve iyi bir dönem geçireceksiniz. Ancak kariyeriniz ilintili kararlar alırken Merkür Retrosu esnasında aceleci davranmamalı, gelen teklifleri 10 Mart sonrasında değerlendirmelisiniz. 23 Şubat Yeni Ay sürecinde kariyeriniz yeni bazı fırsatlarla gündeminiz yoğunlaşıyor olacak. Özellikle miras, komisyon, prim gibi dolaylı gelirleriniz ilintili olumlu gelişmeler yaşamaya adaysınız ancak 18 Şubat sonrasında daha fazla kazanç elde etme niyeti ile giriştiğiniz yatırımlardan negatif sonuçlar almanız olası. 8-18 Şubat aralığında kiraya vermek, satmak istediğiniz mülkleriniz açısından şanslı bir dönem geçireceksiniz. Dolunay sürecinde ise girişimde bulunduğunuz, daha önce başlattığınız bir konunun neticesini almanız mümkün. 14 Şubat tarihinde Nod’ ların arasına girecek olan Venüs sizi yakın çevrenizde bulunan bir tanıdığınız ile alakalı sorumluluk almaya, bazı sözler vermeye zorlayabilir. Bu ay başlamak üzere tüm sene boyunca hayatınızda iyileştirmek durumunda olduğunuzu düşündüğünüz alışkanlıklarınız ile değişikliklere gidebilirsiniz. Genel olarak Şubat ayında hedeflerinizi realize etme, sosyalleşme ve gelirlerinizi arttırma anlamında çok olumlu gelişmeler yaşıyor olacaksınız. Geçtiğimiz yıllarda üzerinize çöken ağırlıklardan kurtulmak için gökyüzü tarafından desteklendiğiniz bir döneme adım atıyorsunuz.

İKİZLER BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Bu ay itibariyle evlilik, ortaklık, ticaret ile ilintili çok uzun süredir yaşadığınız sıkıntılı süreçler, Satürn’ ün yer değiştirip Jüpiter ve Ketu’ yu yalnız bırakması ile birlikte bir nebze hafiflemeye başlayacak. Tam olarak şifalanması henüz söz konusu olmasa da geçmişten gelen borçlarınızı, sorunlarınızı temizlemek anlamında uygun bir döneme Şubat ayı itibariyle adım atıyorsunuz. Bu ay partnerinizin hayatındaki yoğun gündem nedeni ile ikili ilişkinizde gerilimler yaşayabilirsiniz. 8-18 Şubat arasında ticari anlamda hayatınızda ani ve sizi fazlası ile meşgul edecek gelişmeler yaşayacaksınız. 18’ inden sonra riski yüksek olan ticari hamlelerden uzak durmaya bakmalısınız. Zira bu ay kariyer hayatınız ilintili son derece güzel ve bereketli bir dönem geçireceksiniz. Ancak 17 Şubat itibariyle gerilemeye başlayacak olan Merkür nedeni ile üstünüz, hayatınızda otorite konumunda bulunan öğretmenleriniz, patronlarınız, babanız gibi kimselerle olan diyaloglarınıza kolayca yanlış anlaşılabileceğiniz için çok dikkat etmelisiniz. Özellikle 23 Şubat Yeni Ay sürecinde üst konumlarda bulunan kişilerden tarafınıza iletilen talepleri tüm dikkatinizle dinlemeye gayret edin. 9 Şubat Dolunay sürecinde ise parasal bir konunun sonucunu alıyor olacaksınız.

YENGEÇ BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Venüs’ ün bu ayki konumu size kendinizi her anlamda iyi ve moralli hissettiriyor olacak. Özellikle yakın çevrenizle kuracağınız ilişkiler, eğitim, reklam gibi konularda ve yani girişimler anlamında bu ay gökyüzü tarafından destekleniyor olacaksınız. Ancak miras, komisyon, prim ilintili işlerinizi Merkür gerilemeye başlamadan önce halletmenizde fayda var. 23 Şubat Yeni Ay sürecinde dikkatiniz dolaylı gelirlerinizle ilgili alana kayabilir. Şubat ayının tamamında size kendini yeniden hatırlatan rahatsızlıklarınıza karşı da duyarlı davranın. Özellikle 18 Şubat’ tan sonra iyice yoğunlaşma potansiyeli bulunan işlerinizi aksatmamak için yapılması gereken kontrollerinizi önceden gündeminize almanızda fayda var. Ay başındaki Dolunay süreci size kendinizi özellikle ilişkiniz anlamında bir hayli duygusal ve alıngan hissettirecek. 14 Şubat’ ta Nod’ ların arasına girecek olan Venüs nedeni ile partnerinizle birlikte yapmak istediğiniz eğitim, hobi, seyahat gibi yeni bir uğraşı için girişimde bulunabilirsiniz. Bu ay itibariyle bir süredir kısıtlı imkanlar içerisinde seyreden iş hayatınızda daha rahat yol aldığınız zamanlara adım atıyorsunuz. Özellikle gerek iş yaşamınızda gerekse sağlığınız ilintili alışkanlıklarınızda değiştirmek/iyileştirmek istediğiniz noktalara bu aydan itibaren konsantre olmaya başlayabilirsiniz.

ASLAN BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Bu ay Venüs’ ün yerleşimi nedeni ile prim, komisyon, miras ve faiz gelirleriniz anlamında bereketli, olumlu gelişmelerin yaşandığı bir dönem geçiriyor olacaksınız. Bu konularla ilgili başlatmak istediğiniz süreçler varsa Şubat ayı sizin adınıza uygun enerjiler barındırıyor. Ancak özellikle Merkür Retrosu başlangıcına kadar imzalamanız gereken anlaşma, yeni ticari adımlar gibi konuları halletmeye bakın. Bu Merkür Retrosunda partneriniz ile aranızda geçmişten gelen sorunların yeniden gündeme düşmesi ihtimali ya da eski sevgililerinizden biri ile alakalı bir haber gelmesi durumu da söz konusu olabilir. Ancak tüm ay boyunca özel ilişkilerinizde tutku ve romantizm etkisi yüksek olacak. 14 Şubat’ ta Nod’ Ların arasına yerleşecek Venüs ve 23 Şubat Yeni Ay süreci sizi süregelen ilişkileriniz anlamında yeni bir dönemin, karşılıklı taahhütlerin içerisine çekebilir. 18 Şubat itibariyle borsa, döviz gibi spekülatif kazanç alanlarındaki yatırımlardan uzak durmanız gerekiyor. Özellikle ay başındaki Dolunay süreci sizi önemli bir harcama kalemi ile muhatap edebilir. Bu ay itibariyle önünüzdeki günlerde uzunca bir süredir gerek eğitim gerekse çocuklar ilintili konularda zorlandığınız mevzular düzelme eğilimine giriyor olacak.

BAŞAK BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Bu ay başta bekarlar olmak üzere romantik ilişkilerde tüm Başak Yükselenlerin şansı açılmış olacak. Bu nedenle yeni birilerini hayatlarına almak isteyenlerin sosyalleşerek zamanlarını geçirmeleri çok önemli. 9 Şubat Dolunay sürecinde girdiğiniz ortamlardan hem iş, hem de aşk anlamında faydalar elde etmeniz mümkün. Ancak 17 Şubat itibariyle Retro hareketine başlayacak olan Merkür sizi işiniz anlamında bir hayli dikkati dağınık bir hale getirecek. Özellikle 23 Şubat Yeni Ay sürecinde iş arkadaşlarınızla aranızda gelişen yeni bir durum ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Şubat boyunca aileniz, anneniz veya mülkleriniz ilintili konulara dikkatinizi yoğunlaştıracaksınız. Bir süredir bu konularda yaşadığınız zorluklar Satürn’ ün yer değiştirmesi ile birlikte önümüzdeki sene boyunca sizin açınızdan daha pozitif gelişmelere yerini bırakacak. Ancak 18 Şubat sonrasında anneniz ile olan diyaloglarınız sizin için stres yaratabilir, bu konuda dikkatli olun. 14 Şubat’ ta ilişkiniz ilintili yeni bir döneme doğru adım atmanız, bir teklif almanız olası. Bu seneki sevgililer günü belli süredir yolunda giden ilişkilere sahip Başak Yükselen’ ler için sürpriz tekliflere gebe olabilir.

TERAZİ BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Bu ay işinizle ilgili sizi son derece memnun edecek gelişmeler yaşayacaksınız. Üstünüz, öğretmeniniz konumundaki kişiler vasıtası ile yeni iş tekliflerinin gelmesi de olası etkiler arasında. 18 Şubat’ a kadar yapmak istediğiniz girişimleri gündeminize almaya çalışın. Sonrasında zorluklar yaşayabilirsiniz. 9 Şubat Dolunay süreci ise kariyerinizde uzun süredir takip ettiğiniz bir konunun sonuçlanmasına aracılık edebilir. 14 Şubat tarihinde de işinizle ilgili önemli bir adım atmanız, yeni bir çevreye girmeniz mümkün. Yükselen Yöneticiniz Venüs’ ün güçlü yerleşimi sayesinde bu ay sağlığınız anlamında da kendinizi çok iyi hissediyor olacaksınız. Ancak partneriniz ile olan diyaloglarınızda 17 Şubat’ ta başlayacak olan Merkür Retrosu itibariyle geçmiş konuları tekrar gündeme getirme isteğinize karşı koymaya çalışın. Gereksiz konuların yeniden açılması ile 23 Şubat Yeni Ay süreci ile birlikte ilişkinizde zor zamanlar yaşamak durumunda kalabilirsiniz. Eski ilişkilerinize ait bir konu ya da kişi de bu ay tekrar karşınıza çıkabilir. Şubat’ ta duygusal dünyanızda oldukça nostaljik etkiler altında kalacaksınız. Uzunca bir süredir yaptığınız girişimlerin başarıya ulaşması anlamında sizi engelleyen Satürn’ ün yer değiştirmesi ile birlikte, bu sene içerisinde daha rahat hareket edebileceksiniz.

AKREP BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Satürn’ ün yer değiştirmesi ile birlikte başta maddi konular olmak üzere hayatınızdaki iyileşmeleri bu ay itibariyle ve tüm sene boyunca deneyimlemeye başlayabilirsiniz. Ancak 18 Şubat itibariyle parasal konularda biraz daha dikkatli davranmalı, özellikle prim, komisyon, faiz, miras gibi gelirleriniz henüz elinize geçmeden harcamaya başlamamalısınız. Beklediğinizin dışında bazı sonuçlarla sürpriz yaşayabilirsiniz. Bu ay boyunca bekarlar açısından yeni bir aşka adım atma etkileri son derece yüksek olacak. Hatta 14 Şubat tarihinde partnerinizle ilişkinizi daha farklı bir aşamaya taşımak anlamında ciddi bir konuşma dahi yapabilirsiniz. Sanat ilintili konularda kariyer yapanlar açısından da bu ay çok destekleyici enerjiler söz konusu. 17 Şubat’ ta başlayacak olan Merkür Retro’ su ise sizi en çok aileniz, anneniz ve mülkleriniz ilintili konularda zorlayacak. Bu alanlarda Şubat’ ın ikinci yarısı itibariyle mümkünse sert kararlar almamaya çalışın. 23 Şubat’ ta gelişen yeni bir olayla aileniz içerisindeki iletişim trafiği hızlanabilir. 9 Şubat Dolunay süreci ise aile büyükleriniz ya da patronlarınız, öğretmenleriniz ilintili bir konunun netleşmesine aracılık edebilir. Yüksek eğitim ilintili bir işin neticesini bekliyorsanız, Dolunay sürecinde bu konuda da haber alabilirsiniz.

YAY BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Bu ay Venüs’ ün yerleşimi size aileniz, mülkleriniz, eviniz ilintili konularda olumlu gelişmeler yaşatacak. İş ile ilgili konularda da bereketli bir dönem geçireceksiniz. Özellikle 14 Şubat tarihinde hedeflediğiniz bir konu hakkında olumlu haberler alabilirsiniz. 17 Şubat tarihinde Merkür gerilemesi başlamadan önce yapmak istediğiniz girişimler için harekete geçmenizde fayda var. 23 Şubat Yeni ay süreci size kariyeriniz anlamında yeni bir teklif getirebilir ancak koşulları iyice incelemeden karara varmanız yanıltıcı olacaktır. Bu ay kendinizi Mars’ ın burcunuzu ziyaret etmesi nedeni ile biraz fazla gergin ve stresli hissedebilirsiniz. Spor yapmaya yönelmek kendinizi bu dönemde dengelemek için faydalı olabilir. 9 Şubat dolunay süreci ise ilişkinizde bir süredir farkında olduğunuz bir konunun sonuçlanması, gündeme düşmesi açısından tetikleyici çalışacak. Ayrıca gelirleriniz ilintili beklediğiniz bir gelişmenin de tamamlanmasına aracılık edebilir. Satürn’ ün yer değiştirmesi ile birlikte Şubat itibariyle depresif halinizden sıyrılarak, her şeyden şikayet etmek yerine harekete geçmek için motivasyonunuzu yüksek tutmaya çalışmanız gerekmekte. Jüpiter’ in iyileştirici etkisini boşa harcamamalısınız.

OĞLAK BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Şubat ayında yaptınız girişimler, yeni başlangıçlar, görüşmeler açısından son derece destekleyici enerjiler alıyor olacaksınız. Sunum içerikli işler yapanlar, sanatçılar, öğretmenler açısından da bu ay kıymetli enerjiler barındırmakta. Özellikle 14 Şubat tarihinde mesleğiniz ilintili önemli bir gelişme yaşayabilirsiniz. 17 Şubat tarihinde geri gitmeye başlayacak olan Merkür sizi parasal konularda zorlayacak. Bu ay bütçenizin dışında harcama yapmamaya çalışın. Özellikle 18 Şubat itibariyle beklemediğiniz para çıkışları ile sarsılabilirsiniz. 23 Şubat Yeni ay sürecinde kazançlarınız ilintili yeni bir fırsatın karşınıza çıkması mümkün ancak hemen karar vermeden, teklifin alt metinlerini iyice inceleyerek sonuca varmaya çalışın. 9 Şubat Dolunay sürecinde ise partneriniz ile bir süredir var olan bir durum hakkında olayları yoluna koymaya, ciddi şekilde kararlar almaya niyet edebilirsiniz. Satürn’ ün yeni yerleşimi sebebi ile Şubat itibariyle özel ilişkileriniz, ticari yatırımlarınız konusunda daha az riskli hamleler yapma dönemine adım atmış bulunuyorsunuz. Hayatınızdan çıkmak zorunda olan fazlalıklardan arınma süreciniz Şubat itibariyle başlamış ve bu sene içerisinde ilerlemenize mani olan yüklerden kurtulmuş olacaksınız.

KOVA BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Şubat ayında yaşayacağınız finansal anlamdaki güzel gelişmeler ile yüzünüz gülüyor olacak. Maddi olarak refah bir dönem geçireceksiniz. Özellikle 14 Şubat civarında sürpriz bir gelir bütçenizi rahatlatabilir. 17 Şubat itibariyle tam burcunuz üzerinde Retro hareketine başlayacak olan Merkür sizi zihnen karışık bir sürecin içerisine çekebilir. 23 Şubat Yeni Ay döneminde ise kendinizi depresif hissetmeniz ve partneriniz ile olan diyaloglarınıza zarar vermeniz olası. Merkür Retro’su esnasında dikkatsizliğiniz sebebi ile ufak tefek kazalarla da muhatap olabilirsiniz. 18 Şubat’ a kadar hedefleriniz konusunda harekete geçmeye çalışın. Bu tarihten sonra özellikle birikimlerinizi değerlendirme anlamında riskli kararlardan kaçınmanız gerekiyor. 9 Şubat dolunay süreci ise işinizde, muhtemelen çalışma arkadaşlarınız ilintili bir durumun netleşmesine aracılık edecek. Şubat sonrasında hayatınıza yeni hedefler koymak, geçmiş hatalardan ders alarak ilerlemek ve kalabalıktan ziyade tek başınıza güçlü olmak anlamında 2020 senesi için kendinize gerekli yatırımları yapmaya başlayacaksınız.

BALIK BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Bu ay Burcunuzu ziyaret eden Venüs sebebi ile hayatınızda her anlamda olumlu enerjiler sizi besliyor olacak. Güzellik faaliyetleri için olduğu kadar sanatsal konularla uğraşmak adına da Şubat ayı son derece destekleyici enerjiler sağlamakta. Kariyeriniz, ilişkiniz, girişimleriniz bu ay sizi mutlu edecek. Özellikle 14 Şubat tarihi civarında ilişkiniz, ortağınız ilintili yaşayacağınız bir gelişme sizi önemli bir dönüm noktasına itebilir. Tüm ay boyunca kariyerinizde çok hareketli zamanlar geçireceksiniz. Yoğun bir iletişim trafiği ile birlikte 18 Şubat itibariyle üstünüz konumundaki kişilerle olan iletişiminizi iyi yönetmeye çalışın. 17 Şubat’ ta başlayacak Merkür Retrosu sizi hiç hesapta olmayan harcamalar ile bütçesel olarak sıkıştırabilir. Ayrıca unuttuğunuz, atladığınız konular da bu ay sizi zor durumlar içerisinde bırakabilir. Notlarınızı almaya çalışın. 9 Şubat Dolunay süreci partneriniz, çocuğunuz ile alakalı bir durumun netleşmesine aracılık edebilir. Bu ay ve sonrasında kariyer hayatınızda daha kolay ilerleyebileceğiniz enerjiler size eşlik ediyor olacak. Eğitim ve yönetim alanlarında çalışanlar için aktif roller üstlenmeleri için uygun bir sene geçiyor olacak.

Sevgilerimle

©Hint Astroloğu

1 Şubat 2020

Paylaş