MAYIS 2021 VEDİK BURÇ YORUMLARI

Hint Astrolojisine göre Mayıs’ ın ilk gezegen hareketini ayın 1’ inde Koç Burcu’ nu terk ederek, Boğa Burcu içerisine yerleşecek olan Merkür gerçekleştirecek.

Daha sonra 26 Mayıs’ ta İkizler Burcuna geçiş yapacak olan Merkür; 30’ u itibariyle İkizler Burcu içerisinde Retro/Gerileme hareketine başlayacak.

Merkür’ ün hemen ardından –yine Vedik Astrolojisine göreVenüs, 4 Mayıs’ ta Koç Burcu’ nu terk ederek yöneticisi olduğu ve çok güçlü çalıştığı Boğa Burcu içerisine yerleşecek.

28 Mayıs tarihine kadar da burada konaklamaya devam edecek.

Venüs, Jüpiter’ den sonra gökyüzünün 2. En önemli iyicil gezegenidir.

mayısGüçlü şekilde Boğa Burcu içerisinde yerleşim yapması -uzunca bir süredir “Yanık” pozisyonda olması da göz önünde bulundurulduğunda- hepimizin hayatlarına özlenen güzel enerjileri yansıtıyor olacağı anlamını taşımakta.

Başta ilişkiler, sanat, estetik, güzellik, uyum gerektiren faaliyetler olmak üzere pek çok konuda 4-28 Mayıs tarihleri arasında kendimize iyi gelecek çalışma ve girişimlerde bulunulabiliriz.

14 Mayıs tarihinde ise Hint Astrolojisi açısından çok önemli bir gün olan Akshaya Tritiya yaşanıyor olacak.

Yeni başlangıçlar, girişimler, yatırım yapma gibi faaliyetler adına Hintliler tarafından uğurlu sayılan bu tarihte kendiniz için önemli bulduğunuz bir konuda ilk adımı atabilirsiniz.

Teknik olarak Hint Astrolojisinde çok önemli sayılan gökyüzünün 2 ışık kaynağının “yücelerek” yerleşim yapacağı Burç geçişlerinin günü olan bu tarih aslında 12 Mayıs itibariyle gökyüzünde geçerli olmaya başlayacak.

Tek tek sorularla muhatap olmamak için “yeni başlangıç yapmak istediğiniz” konu ne ise o alanda 12-14 Mayıs tarihleri arasında girişimde bulunabileceğinizi söyleyerek konuyu özetleyebilirim.

Örneğin altın almak isteyenler, 14 Mayıs’ ta altın hesabı açarak birikim yapmaya niyet edebilir/başlayabilirler.

Ya da yeni bir eğitime başlamak istiyorsanız o gün kayıt yaptırabilirsiniz.

Gibi…

23 Mayıs tarihinde ise Satürn 11 Ekim tarihine kadar Oğlak Burcu içerisinde sürdüreceği Retro/ Gerileme hareketine başlıyor olacak.

Satürn’ ün bu hamlesi hepimizin hayatlarında ağırdan almamız gereken konulara vurgu yapıyor olacak.

Ancak özellikle Sade Sati Süreçlerini deneyimleyen Ay Burcu: Yay, Oğlak ve Kova olanlar açısından zaten sorunlu seyreden olayların kendilerine iyice tıkanmış gibi geleceği bir süreç deneyimletmesi daha belirgin şekilde hissediliyor olacak.

Mars’ ın geçen ay olduğu gibi Mayıs’ ta da İkizler Burcu içerisindeki ikametini koruyacak olması hayatımızda bazı gergin ve ani değişimler gösterebilecek enerjilerin nereye odaklanacağını belirliyor olacak.

Bu konuda daha detaylı bilgiyi geçen ay yayımladığım NİSAN 2021 VEDİK BURÇ YORUMLARI yazımdan kendi burcunuzun etkilerini okuyarak edinebilirsiniz.

Mayıs’ ın Ay fazlarına gelecek olursak: 11’ inde Koç Burcu içerisindeki Yeni Ay süreci yaşanıyor olacak.

26 Mayıs tarihinde ise Akrep Burcu içerisinde yaşayacağımız Ay Tutulması ise hepimizin hayatlarında önemli bazı olayların neticeye bağlanması noktasında belirleyici olacak.

Sonuç odaklı ve birleştirici Anuradha Takımyıldızı içerisinde gerçekleşecek olan Ay Tutulması özellikle önemli kararlar arifesinde olanlar açısından yeni bir dönemin başlangıcına imza atma niteliği taşıyabilir.

Vedik Astrolojisine göre geçen ay yer değiştirerek Oğlak Burcu içerisinden Kova Burcu’ na geçiş yapan Jüpiter ve çoktan Boğa-Akrep aksında yerleşmiş bulunan Rahu- Ketu’ nun Mayıs ayında yeni bir hareketi ise söz konusu olmayacak.

Yukarıda aktardığım Mayıs 2021 gökyüzü gezegen hareketlerinin (Hint Astrolojisine göre hesaplanarak bulunmuş) Ay ve Yükselen Burçlara göre etkilerini aşağıda bulabilirsiniz…

*** Her zaman olduğu gibi sayfamda yayınlanan burç yorumlarının Batı Astrolojisi gezegen konumları ile hiçbir alakası olmadığını, tamamen Hint/Vedik Astrolojisi disiplini içerisinde aktarıldığını hatırlatmak isterim.

Dolayısı ile Batı Astrolojisine göre hesaplanmış olan Güneş’ in konumuna/doğum tarihinize göre “hangi burç” olduğunuzun, yukarıdaki yorumlarla hiçbir ilişkisi yoktur.

Örnek: Batı Astrolojisine göre Balık olan birinin sayfamdaki Balık Burcu etkilerini okuması, yanlış yönlenmesine, yanlış yorumları okumasına sebebiyet verecektir.

Hint Astrolojisine göre hesaplanmış olan Yükselen ve Ay Burcunuza göre yazıları değerlendirmelisiniz.

(Hint Astrolojisinde Burçlar doğum tarihinize göre hesaplanmaz! Örneğin 10 Ağustos tarihinde doğan bir kişi Aslan Burcu değildir!)

Merak ettiğiniz kavramlar için: “Kısa Bilgiler” Bölümüne bakabilirsiniz.

KOÇ BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Ayın ilk günü itibariyle para, maddi gelirler ve kazançlar eviniz içerisine yerleşecek Merkür sizi kazançlarınızı değerlendirmek, akıllıca yatırımlar yapmak anlamında hareketli geçireceğiniz, hızlı gelişmeler yaşayacağınız bir döneme sokuyor olacak. Neredeyse tüm ay boyunca maddiyat ilintili konular gündeminiz içinde önemli bir yer tutacak. Merkür’ ün hemen ardından yer değiştirecek olan Venüs de sizi finansal konularda daha kazançlı çıkacağınız, elinizdeki parayı çoğaltacak yeni kazanç kapıları ya da fırsatları ile sevindirme potansiyeline sahip. Ay ortasında Güneş’ in de bu etkileşimin arasına katılması, yeni bir iş-kariyer fırsatı ile karşılaşmanıza olanak sağlayabilir. 11 Mayıs Yeni Ay süreci ise tam yükselen burcunuz üzerinde gerçekleşecek. Bu sebeple sizi, partnerinizi ve sağlığınızı yakından ilgilendiren pek çok konuda yeni kararlar alıp, başlangıçlar yapma isteğinde olabilirsiniz. 23 Mayıs itibariyle Retro hareketine başlayacak ve uzun süre buna devam edecek olan Satürn; sizi kariyer hayatınızı ilgilendiren kararlarınız ile alakalı girişimleriniz açısından daha rutin, düzenli ve risk almak istemeyen enerjiler içerisine sokuyor olacak. Bu süreçte yeni iş fırsatlarını kovalamaktan ziyade mevcut durumunuzu devam ettiriyor olmaya odaklanmalısınız. 26 Mayıs tarihinde yaşanacak olan Ay Tutulması ise dolaylı yollardan, maaşınız dışında elde ettiğiniz gelirleriniz ile alakalı bir konunun neticelenmesine aracılık edebilir.

BOĞA BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Mayıs ayının tamamında hayatınızı yakından ilgilendiren pek çok konuda elinizi taşın altına koyarak, önemli kararlar almak zorunda kalacaksınız. Öncelikle Merkür çevreniz ile olan iletişim trafiğinizi hızlandırarak; çok tercih etmediğiniz halde hızlı kararlar almanıza neden olacak. Maddi konularda önemli ve kurnazca bazı hamleler yapabilirsiniz. Venüs’ ün 4-28 Mayıs tarih aralığında tam burcunuz üzerinde güçlü şekilde konaklayacak olması; sizi estetik, güzellik, bakım konularında yaptığınız girişimlerde istediğiniz sonuçları almak adına desteklerken, romantizm-aşk-ilişki gibi alanlarda da şanslı bir atmosfer içerisine sokacak. Özellikle bekarlar açısından yeni bir ilişkiye adım atmak bu süre zarfında mümkün olabilir. Ay ortasında Güneş’ in de burcunuz üzerine geçecek olması ise kariyerinizde ön plana çıkmanız, sivrilmeniz açısından Haziran ortasına kadar size destek sağlayabilir. 11 Mayıs Yeni Ay süreci harcamalarınız, sonlandırmak istediğiniz projeler, web üzerinden talip ettiğiniz uğraşılar ile ilgili yeni kararlar almanıza sebep olabilir. 23 Mayıs itibariyle Retro hareketine başlayacak ve uzun süre buna devam edecek olan Satürn; sizi onay bekleyen işleriniz, yöneticileriniz, yönettiğiniz projelerinizi ilgilendiren kararlarınız ile alakalı girişimleriniz açısından daha rutin, düzenli ve risk almak istemeyen enerjiler içerisine sokuyor olacak. Bu süreçte yeni başlangıçlarda ve pozisyon değişikliklerinde bulunmaktan ziyade mevcut ilişkilerinizin devam ediyor olmasına odaklanacaksınız. 26 Mayıs tarihinde yaşanacak olan Ay Tutulması ise evliliğiniz, süregelen ilişkiniz ya da ortaklıklarınız ile alakalı bir konunun neticelenmesine aracılık edebilir.

İKİZLER BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Mayıs ayında Merkür harcamalar, çıkışlar ve web üzerinden takip edilen işlerinizi gösteren alanda yerleşerek size bazı hızlı ve pratik çözümler üretmeniz gereken gelişmeler yaşatıyor olacak. Özellikle web üzerinden işlerini yürütenler açısından bu ay Venüs’ ün de vereceği destek ile işlerinde önemli aşamaların tamamlanması, iyi gelirlerin kazanılması mümkün olabilir. Aynı bereketli dönem yurt dışı ilintili işlerle uğraşanlar açısından da geçerli olacak. Ancak Venüs ve Merkür’ ün özellikle ay ortasından itibaren yanlarına Güneş’ i de almaları ile birlikte harcamalarınız üzerinde de arttırıcı etkisi söz konusu olacaktır. Bütçenizin dışına çıkmamaya özen göstermelisiniz. Bu ay detaya inmenizi gerektiren işlerde önemli aşamalar kaydediyor olacaksınız. 11 Mayıs Yeni Ay süreci hedefleriniz, yapmak istedikleriniz ve sosyal çevrenizde yakın temasta olduğunuz kişilerle alakalı bazı yapacağınız yeni girişimleri gündeminize taşıyabilir. 23 Mayıs itibariyle Retro hareketine başlayacak ve uzun süre buna devam edecek olan Satürn; sizi komisyon, prim, miras gibi ekstra kazanç elde ettiğiniz gelirlerinizi ilgilendiren kararlarınız ile alakalı proje ve girişimleriniz açısından daha rutin, düzenli ve risk almak istemeyen enerjiler içerisine sokuyor olacak. Bu süreçte yeni girişimlerde bulunmaktan ziyade mevcut akar durumunuzun devam ediyor olmasına odaklanacaksınız. 26 Mayıs tarihinde yaşanacak olan Ay Tutulması ise iş ortamınız, çalışma arkadaşlarınız, sağlığınız ile alakalı bir konunun neticelenmesine aracılık edebilir.

YENGEÇ BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Mayıs ayında hedefleriniz, birikimleriniz, yatırımlarınız ve sosyal çevrenizde olup biten olaylar fazlası ile gündeminizi meşgul edecek. Arkadaşlarınızla ve yakın çevrenizdeki insanlarla yoğun şekilde iletişim kurmanız, akıl vermeniz, onlarla bilgilerinizi paylaşmanız gerekebilir. 4-28 Mayıs tarih aralığında Venüs’ ün Boğa Burcu içerisindeki yolculuğu size önemli yatırımlar yapmak, paranızı karlı şekilde değerlendirmek adına güzel fırsatlar sunabilir. Özellikle Mayıs ayının 2. Yarısı finansal anlamda gelirlerinizi arttırmak adına art arda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. 11 Mayıs Yeni Ay süreci ise kariyeriniz, hayatınızın gidişatı ile ilgili yeniden organize etmek istediğiniz uğraşılarınız ilintili kararlar almanıza veya girişimler yapmanıza olanak tanıyabilir. Yeni bir iş teklifi de alıyor olabilirsiniz. 23 Mayıs itibariyle Retro hareketine başlayacak ve uzun süre buna devam edecek olan Satürn; sizi evliliğiniz, taahhütlü ilişkileriniz, ortaklıklarınız ve ticari anlaşmalarınızı ilgilendiren kararlarınız ile alakalı proje ve girişimleriniz açısından daha rutin, düzenli ve risk almak istemeyen enerjiler içerisine sokuyor olacak. Bu süreçte yeni bir düzen için girişimde bulunmaktan ziyade mevcut ilişkilerinizin devam ediyor olmasına odaklanacaksınız. 26 Mayıs tarihinde yaşanacak olan Ay Tutulması ise eğitim çalışmalarınız, hobileriniz, aşk hayatınız, yaratıcılık-sanat-estetik ile alakalı bir konunun neticelenmesine aracılık edebilir.

ASLAN BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Mayıs ayında kariyer hayatınızı ilgilendiren, sizi iş çevrenizde ön plana çıkartacak pozitif anlamda pek çok gelişme yaşayacaksınız. Tüm ay boyunca çok hareketli bir iş ortamı, yeni kazanılan projeler ve yoğun iletişim trafiği söz konusu olacak. Özellikle ay ortasından itibaren sizin liderliğinizde yürümesi gereken bir takım projelerde de dikkatleri üzerinize toplamayı başarabilirsiniz. 11 Mayıs Yeni Ay süreci eğitim, yurt dışı, danışmanlık gibi konularda yeni bir proje üretme fırsatını önünüze getirebileceği gibi aile büyükleriniz ya da yöneticileriniz alakalı bir konuyu da gündeminize taşıyabilir. 23 Mayıs itibariyle Retro hareketine başlayacak ve uzun süre buna devam edecek olan Satürn; sizi işiniz, iş arkadaşlarınız, sağlığınız, iş ortamınızı ilgilendiren kararlarınız ile alakalı proje ve girişimleriniz açısından daha rutin, düzenli ve risk almak istemeyen enerjiler içerisine sokuyor olacak. Bu süreçte yeni girişimlerde bulunmaktan ziyade mevcut iş düzeninizin devam ediyor olmasına odaklanacaksınız. 26 Mayıs tarihinde yaşanacak olan Ay Tutulması ise eviniz, taşınmaz mülkleriniz, aileniz ile alakalı bir konunun neticelenmesine aracılık edebilir.

BAŞAK BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Bu ay hayatınızda otorite pozisyonunda bulunan kimselerle olan ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. İş hayatınızda yöneticilerinizin, eğitim konularında ise öğretmenlerinizin takdirini kazanabilirsiniz. Onay bekleyen işlerinizin sonuca bağlanması da bu ay söz konusu olabilir. Danışmanlık, eğitimcilik gibi mesleklerde çalışanlar açısından da özellikle Mayıs ayının ortasından itibaren iş yaşamlarında başarılı ve verimli bir dönemin geçmesi mümkün görünmekte. 11 Mayıs Yeni Ay süreci komisyon, prim, miras gibi ekstra kazanç elde ettiğiniz gelirleriniz alakalı yeni oluşan bir fırsat ya da durumu gündeminize taşıyabilir. 23 Mayıs itibariyle Retro hareketine başlayacak ve uzun süre buna devam edecek olan Satürn, sizi eğitim, hobileriniz, yaratıcılık isteyen faaliyetleriniz ve çocuklarınız ile alakalı proje ve girişimleriniz açısından daha rutin, düzenli ve risk almak istemeyen enerjiler içerisine sokuyor olacak. Bu süreçte kurduğunuz düzenin devam ediyor olmasına odaklanacaksınız. 26 Mayıs tarihinde yaşanacak olan Ay Tutulması ise daha önceden el attığınız, yaptığınız girişimleriniz ya da yakın akrabalarınız ile alakalı bir konunun neticelenmesine aracılık edebilir.

TERAZİ BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Bu ay komisyon, prim, miras gibi ekstra kazanç elde ettiğiniz gelirleriniz açısından hareketli bir ortam sizi bekliyor olacak. Takip ettiğiniz süreçler, süreç yönetimi yaptığınız projeler başarı ile sonuçlanabilir. Venüs’ ün tüm ay boyunca yapacağı yolculuk standart olarak elinize geçen para miktarında yükseliş getiriyor olacak. Özellikle ay ortası itibariyle ekstra kazanç sağlayabilecek fırsatları değerlendirdiğinizde güzel kazançlar elde edebilirsiniz. 11 Mayıs Yeni Ay süreci yani ticari ortaklıklar, kontratlar ve anlaşmalar ile ilgili fırsatları karşınıza çıkartabilir. Özel ilişkiniz ilintili bazı konuları da bu süreçte gündeminize alıp, çözmek isteyebilirsiniz. 23 Mayıs itibariyle Retro hareketine başlayacak ve uzun süre buna devam edecek olan Satürn, sizi taşınmaz mülkleriniz, aileniz, eviniz alakalı proje ve girişimleriniz açısından daha rutin, düzenli ve risk almak istemeyen enerjiler içerisine sokuyor olacak. Bu süreçte mevcut varlıklarınızı korumaya daha odaklı olacaksınız. 26 Mayıs tarihinde yaşanacak olan Ay Tutulması ise finansal ya da gelirlerinizi ilgilendiren fırsat ile alakalı bir konunun neticelenmesine aracılık edebilir.

AKREP BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Venüs’ ün 4-28 Mayıs tarih aralığında tam karşı burcunuz üzerinde güçlü şekilde konaklayacak olması; sizi estetik, güzellik, bakım, dekorasyon konularında yaptığınız girişimlerde istediğiniz sonuçları almak adına desteklerken, romantizm-aşk-ilişki gibi alanlarda da şanslı bir atmosfer içerisine sokacak. Özellikle bekarlar açısından yeni bir ilişkiye adım atmak bu süre zarfında mümkün olabilir. Özel ve iş ilişkileriniz açısından yoğun bir iletişim trafiği içerisinde olacaksınız. Bilhassa Mayıs ortası itibariyle yeni ticari fırsatlar yakalamanız da olası potansiyelleriniz arasında. 11 Mayıs Yeni Ay süreci iş yerinizde birlikte çalıştığınız insanlarla alakalı yeni gelişen bir durum üzerinde sorumluluklarınızın artmasına sebep olabilir. Ayrıca sağlığınız açısından yeni bir başlangıç, iyileştirme faaliyetinde de bulunabilirsiniz. 23 Mayıs itibariyle Retro hareketine başlayacak ve uzun süre buna devam edecek olan Satürn, sizi yeni ele almak istediğiniz proje ve girişimleriniz ile ilgili daha rutin, düzenli ve risk almak istemeyen enerjiler içerisine sokuyor olacak. Bu süreçte mevcut düzeninizi korumaya daha odaklı olacaksınız. 26 Mayıs tarihinde yaşanacak olan Ay Tutulması ise tam burcunuz üzerinde yaşanıyor olacak. Evliliğiniz, yapmanız gereken anlaşmalar, süregelen ilişkiniz ya da ortaklıklarınız ile alakalı bir konu öteleyemeyeceğiniz şekilde bu süreçte gündeminizin ana maddesi haline gelebilir.

YAY BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Mayıs ayı boyunca iş yerinizde birlikte çalıştığınız insanlarla yoğun bir iş trafiği, ekip olarak bazı projelerin yürütülmesi gibi sorumluluklar sizi beklemekte. Günlük rutinde üzerinize aldığınız iş sorumluluklarında bu ay artış yaşayacaksınız. Ancak bu durum ekip içerisinde sivrilmenize de olanak tanıma şansına da sahip. Temposu yüksek ve yorucu bir ay geçirirken özellikle ayın ikinci yarısı itibariyle sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. 11 Mayıs Yeni Ay süreci eğitim, yaratıcılık/ sanat, hobileriniz gibi konuların gündeminizde daha fazla yer işgal etmesini sağlayacak bazı gelişmelerin yaşanmasına aracılık edebilir. Özel hayatınız ilintili bazı yeni kararlar da alabilirsiniz. 23 Mayıs itibariyle Retro hareketine başlayacak ve uzun süre buna devam edecek olan Satürn, parasal gelirleriniz ile alakalı sizi daha rutin, düzenli ve risk almak istemeyen eğilimler içerisine sokuyor olacak. 26 Mayıs tarihinde yaşanacak olan Ay Tutulması ise harcamalarınız, önemli bir para çıkışı, web üzerinden takip ettiğiniz işlerinizle alakalı konular hakkında size netleşen durumlar yaşatabilir.

OĞLAK BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Venüs’ ün 4-28 Mayıs tarih aralığında yapacağı yerleşim; sizi romantizm-aşk-ilişki gibi alanlarda şanslı bir atmosfer içerisine sokacak. Özellikle bekarlar için yeni bir ilişkiye adım atmak bu süre zarfında mümkün olabilir. Ayrıca Venüs’ ün bu yerleşimi eğitim, sanat, yaratıcılık, estetik ilintili işlerle uğraşanlar açısından son derece üretken bir dönem geçirmelerine de aracılık edebilir. 11 Mayıs Yeni Ay süreci ise eviniz, arabanız, arazileriniz gibi taşınmaz mülkleriniz ilintili yeni bir karar almanıza ya da yeni bir girişim başlatmanıza aracılık edebilir. 23 Mayıs itibariyle Retro hareketine başlayacak ve uzun süre buna devam edecek olan Satürn size hayatınızda bir süredir kontrolü elinizden kaçmış gibi gözüken olaylar hakkında durup düşünme, ne yapmanız gerektiği ile ilgili planlar yapmak adına fırsat tanıyor olacak. Satürn Retrosu boyunca hızlı kararlar almaktan ziyade detaylıca düşünerek, eyleme geçmenizde fayda var. 26 Mayıs tarihinde yaşanacak olan Ay Tutulması ise birikimleriniz, yatırımlarınız, sosyal çevrenizde önemli ilişkiler yürüttüğünüz kimseler alakalı işler hakkında size netleşen/sonuçlanan durumlar yaşatabilir.

KOVA BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Bu ay ev, araba, arazi gibi taşınmaz mülkler ile ilintili yapacağınız faaliyetler size memnuniyet duyacağınız sonuçlar getirebilir. Yuvanız, aileniz ile de yakından ilgilenmeniz size tüm ay boyunca çok iyi geliyor olacak. Aile bireyleriniz ile Mayıs ayında daha yakın ilişkiler kurabilirsiniz. Ev içerisinde vakit geçirmek, yaşam alanınızı yeniden düzenlemek, dekore etmek gibi faaliyetlerde de bulunabilirsiniz. 11 Mayıs Yeni Ay süreci yakın akrabalarınız ya da dostlarınız alakalı bir durum ile ilgilenmenizi gerektirebilir. Bir süredir planladığınız önemli bir girişimi de bu dönemde devreye alabilirsiniz. 23 Mayıs itibariyle Retro hareketine başlayacak ve uzun süre buna devam edecek olan Satürn giderlerinizi bir düzen içerisine sokmanız, kısmanız ve yalnız başınıza yapmanız gereken aktiviteleriniz için size önemli fırsatlar sunuyor olacak. 26 Mayıs tarihinde yaşanacak olan Ay Tutulması ise kariyeriniz, sorumluluğunuzdaki bir organizasyon hakkında size netleşen, sonuca bağlanan durumlar yaşatabilir.

BALIK BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Mayıs ayı yeni başlangıçlar, girişimler, yakın dost, kardeş-kuzen ve akrabalarınız ile olan iletişiminizi güçlendirmek adına size güzel fırsatlar sunuyor olacak. Aynı zamanda sanat, eğitim, tatil gibi konularda başlatmak istediğiniz girişimlerinize de bu ay öncelik tanıyabilirsiniz. Özellikle ayın ikinci yarısı itibariyle gerçekleştirmek istediğiniz ufak bir seyahat planınızı da gündeminize alma fırsatı yakalayabilirsiniz. 11 Mayıs Yeni Ay süreci para kazanımınız ile ilgili yeni bir fırsatı önünüze getirebileceği gibi miras, komisyon, faiz ya da partnerinizin kazançları gibi ekstra gelirlerinizi alakadar eden yeni bir opsiyonu gündeminize almanıza aracılık edebilir. 23 Mayıs itibariyle Retro hareketine başlayacak ve uzun süre buna devam edecek olan Satürn, sosyal çevreniz ile olan iletişiminiz, hedeflediğiniz, arzu ettiğiniz bazı girişimleri başlatma konularında sizi daha rutin, düzenli ve risk almak istemeyen enerjiler içerisine sokuyor olacak. 26 Mayıs tarihinde yaşanacak olan Ay Tutulması ise yöneticileriniz, öğretmenleriniz, eğitim-danışmanlık, onay bekleyen işlerinizle alakalı konular hakkında size netleşen durumlar yaşatabilir.

Sevgilerimle

©Hint Astroloğu

30 Nisan 2021

Paylaş