MART 2021 VEDİK BURÇ YORUMLARI

Mart 2021, geçtiğimiz ay yaşadığımız Vedik Astrolojisine göre Oğlak Burcu içerisindeki “Stelyum/ Yığılma oluşumundan sonra nispeten daha rahat enerjilere sahip olacak.

Bu ay Hint Astrolojisine göre gökyüzündeki gezegen hareketleri sırasıyla şöyle gerçekleşecek:

11 Mart tarihinde geçtiğimiz ay Retro/Gerileme hareketini tamamlayan Merkür, Oğlak Burcu içerisindeki yolculuğuna son vererek, Kova Burcu içerisine Venüs ve Güneş’ in yanına yerleşecek.

13 Mart’ ta Kova Burcu içerisinde Merkür’ ün de eşlik edeceği Yeni Ay süreci yaşanacak.

14 Mart itibariyle Güneş, hemen ardından 16 Mart’ ta da Venüs, Kova Burcunu terk ederek, Balık Burcuna geçiş yapacaklar.

28 Mart tarihinde yine Vedik Astrolojisine göre Başak Burcu içerisinde yaşanacak Dolunay süreci ile Mart ayının gezegen hareketlerini tamamlamış olacağız.

Bu ayın en önemli gezegen yerleşimi olarak Rahu ve Mars’ ın Boğa Burcu içerisindeki 13 Nisan’ a kadar sürecek kavuşumları dikkat çekmekte.

Bu kavuşum bize hayatımızda ilgili oldukları alan ile ilgili fazlası ile motivasyon kazandırırken, daha cesur hamleler yapmamıza olanak tanıyacak.

Enerjimizi yükselterek, mücadele gücümüzü de arttıracak olan Rahu- Mars kavuşumu özellikle maddi ve dünyevi konularda daha başarılı hamleler yapmamıza aracı olabilir.

Ancak bu kavuşumun yapısı itibariyle -Rahu’ nun Mars’ ın agresif tarafını tetiklemesi nedeni ile- stresli ve kavgaya açık bir enerji yansıması da olduğundan duygusal konularda, ilişkilerde hızlı parlayıp, kırıcı olabilmemize de neden olabilir.

Venüs ise ayın 16’ sı itibariyle yerleşeceği Balık Burcu içerisinde aslında en güçlü çalıştığı alana adım atmış olacak.

Ancak Venüs, bir süredir Güneş ile olan çok yakın seyri nedeni ile “yanık” pozisyonda bulunuyor.

Mart ayının neredeyse tamamında da yanıklığını sürdürmeye devam edecek.

Bu sebeple başta aşk-duygusal ilişkiler olmak üzere; güzellik, estetik, dekorasyon, yaratıcılık isteyen işler, sanatsal konular gibi alanlarda sorunlar da çıkarmaya yatkın olacaktır.

Venüs’ ün temsilcisi olduğu az önce saydığım konu başlıklarında yapılan radikal hamleler pek de umulduğu gibi sonuçlar üretmeyebilir.

Yukarıda aktardığım Mart 2021 gökyüzü gezegen hareketlerinin (Hint Astrolojisine göre hesaplanarak bulunmuş) Ay ve Yükselen Burçlara göre etkilerini aşağıda bulabilirsiniz…

*** Her zaman olduğu gibi sayfamda yayınlanan burç yorumlarının Batı Astrolojisi gezegen konumları ile hiçbir alakası olmadığını, tamamen Hint/Vedik Astrolojisi disiplini içerisinde aktarıldığını hatırlatmak isterim.

Dolayısı ile Batı Astrolojisine göre hesaplanmış olan Güneş’ in konumuna/doğum tarihinize göre “hangi burç” olduğunuzun, yukarıdaki yorumlarla hiçbir ilişkisi yoktur.

Örnek: Batı Astrolojisine göre Balık olan birinin sayfamdaki Balık Burcu etkilerini okuması, yanlış yönlenmesine, yanlış yorumları okumasına sebebiyet verecektir.

Hint Astrolojisine göre hesaplanmış olan Yükselen ve Ay Burcunuza göre yazıları değerlendirmelisiniz.

(Hint Astrolojisinde Burçlar doğum tarihinize göre hesaplanmaz! Örneğin 10 Ağustos tarihinde doğan bir kişi Aslan Burcu değildir!)

Merak ettiğiniz kavramlar için: “Kısa Bilgiler” Bölümüne bakabilirsiniz.

KOÇ BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

11 Mart tarihine kadar kariyer hayatınız çok hareketli ve yoğun iletişim trafiği içerisinde, organizasyon çalışmaları ile geçiyor olacak. Bunun maddi yansımaları da sizi memnun etme olasılığına sahip.

Ayın ikinci yarısından itibaren hedef tutturma, bitmesi gereken işleriniz üzerinde yoğunlaşmaya başlayacaksınız. Bu esnada etrafınızdaki insanların da desteğini fazlası ile hissedebilirsiniz.

Özellikle 13 Mart Yeni Ay süreci önemsediğiniz, merakla beklediğiniz maddi bir konu hakkında önemli gelişmeler yaşamanıza aracılık edebilir.

Mars ve Rahu’ nun maddi gelirlilerinizi gösteren noktada yapacağı güç birliği Nisan ortalarına kadar gelirlerinizde artış yaşamanıza sebebiyet verecek.

Ancak harcamalar evinizde ayın ikinci yarısı itibariyle yanık şekilde seyredecek olan Venüs, aslında hiç ihtiyacınız olmadığı halde gereksiz harcamalar yapabileceğinize; geliriniz kadar giderinizin de olacağına dikkat çekmekte.

28 Mart Dolunay süreci ise iş ortamınız, birlikte çalıştığınız insanlar konusunda sonuca bağlanması gereken bir konunun netleşmesini aracılık edecek.

BOĞA BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Ayın ilk yarısında hayatınızda patronunuz, yöneticiniz, öğretmeniniz, babanız gibi üstünüz/otorite konumunda bulunan kişiler ve onlar ilintili işler konusunda temponuz yüksek seyrediyor olacak.

Ayın ikinci yarısından itibaren dikkatinizi kariyeriniz üzerine yoğunlaştıracaksınız. İşiniz ilintili hızlı hamle yapıp, harekete geçmenizi gerektirecek, iletişim trafiğinin hız kesmediği bir dönem söz konusu olabilir.

13 Mart Yeni Ay süreci tüm bu yoğunluk içerisinde dikkatinizi kariyeriniz açısından esas yöneltmeniz gereken alanı size daha net bir şekilde gösteriyor olacak.

Mars ve Rahu’ nun tam yükseleniniz üzerinde yapacağı güç birliği Nisan ortalarına kadar hayatınızda ısrarla üzerine gitmeniz gereken konuların altını çiziyor olacak. Özellikle ilişkiniz, aileniz ve dolaylı gelirleriniz ile alakalı konularda önemli adımlar atabilirsiniz.

Ayın ikinci yarısı itibariyle gelirler, hedefler eviniz üzerinde yanık şekilde seyredecek olan Venüs; elinize geçmesini beklediğiniz paralar konusunda bazı aksaklıklar yaşatabileceği gibi iyi niyetle adım attığınız sosyal çevrenizi alakadar eden girişimlerinizde sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

28 Mart Dolunay süreci ise hobileriniz, eğitim işleriniz ve çocuklarınız alakalı konularda beklemekte olduğunuz tamamlanma-sonuç alma gibi etkiler yaşamanıza aracılık edebilir.

İKİZLER BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

11 Mart tarihine kadar miras, komisyon, faiz, pirim gibi dolaylı gelir yollarınızı gösteren noktada yoğunlaşacak gezegen enerjileri sizin bu konularla alakalı kimseler ile yoğun bir iletişim trafiği içerisine girmenize neden olacak. Tam olarak bir netice üretemeseniz de Mart ayında bu konularla ilgilenmenizi gerektiren olaylar yaşayabilirsiniz.

Ayın ikinci yarısından itibaren kariyer hayatınız tüm dikkatinizi üzerine topladığınız alan olarak ön plana çıkacak. Çok önemli konular veya projeler önünüze gelirken hem zorluk hem de fırsatlarla iç içe geçen bazı kritik gelişmeler yaşayabilirsiniz.

13 Mart Yeni Ay süreci hayatınızda patronunuz, yöneticiniz, öğretmeniniz, babanız gibi üstünüz/otorite konumunda bulunan kişiler tarafından destek göreceğiniz bazı durumlar yaşamanıza neden olabilir. Onlarla ilgili konularda başlayan yeni projeler de ayın geri kalanına damgasını vurabilir.

Mars ve Rahu’ nun giderler, çıkışlar ve yurt dışını temsil eden evinizdeki birlikteliği Nisan ortasına kadar bu alanları ilgilendiren projelerde ya da kararlarda önemli roller üstlenebileceğinizi göstermekte. Ayrıca web üzerinden yapılan işlerle uğraşanlar açısından da bu dönem geliştirmek istedikleri projelerde emeklerini sarf etmeleri açısından kıymetli bir süreç olarak değerlendirilebilir.

28 Mart Dolunay süreci ise aileniz, yatırımlarınız, eviniz, anneniz ilintili konularda beklediğiniz bir sonucu ya da kararı almanıza aracılık edebilir.

YENGEÇ BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Ayın ilk yarısında ilişkiniz/eşiniz, ortaklı yürüttüğünüz projeleriniz/ortaklarınız, anlaşmalarınız ilintili konularda hızla gelişen bazı olaylarla ilgilenmek durumunda kalacaksınız.

Ayın ikinci yarısından itibaren ise dikkatiniz miras, komisyon, faiz, pirim gibi dolaylı gelir yollarınız ve yakından takip etmeniz ve detayları ile uğraşmak zorunda olduğunuz projeleriniz üzerine yoğunlaşmaya başlayacak.

13 Mart Yeni ay süreci miras, pirim gibi dolaylı elde ettiğiniz gelirleriniz ile alakalı yeni oluşan bir durum ile ilgilenmenizi, değişen bir koşul-durum karşısında yeniden hamle yapmanızı gerektirebilir.

Tüm ay boyunca ve Nisan ortasına kadar, Mars ile Rahu’ nun hedefleriniz ve önemli gelirlerinizi gösteren alanda konaklayacak olması bir süredir yapmak istediğiniz girişimler konusunda sizi daha cesur ve atak hale getirebilir. Elinizi atmaktan çekindiğiniz ama niyet ettiğiniz pek çok konuda başlangıçlar yapabilirsiniz.

Patronunuz, yöneticiniz, öğretmeniniz, babanız gibi üstünüz/otorite konumunda bulunan kişiler ile olan ilişkileriniz, ayın ikinci yarısı itibariyle yoğunlaşıyor olacak. Onların takdirini hissetmekle birlikte, verdikleri sorumluluklarla da uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

28 Mart Dolunay süreci kardeşiniz, kuzenleriniz, bir dostunuz ilintili önemli bir sürecin tamamlanma haberini getirebileceği gibi satış-pazarlama faaliyetleri ile uğraşanlar açısından da önemli bir işin sonuçlanmasına aracılık edebilir.

ASLAN BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Ayın ilk yarısında iş ortamınızda birlikte çalıştığınız kişilerle olan iletişiminiz bir hayli yoğun olacak. Borç-alacak konuları da gündeminizi işgal edebilir.

Ayın ikinci yarısından itibaren ise dikkatinizi ilişkiniz, ticari anlaşmalarınız ve ortaklı konulara yöneltmeye başlayacaksınız.

Özellikle 13 Mart Yeni Ay sürecinde önemli bir ticari hamle yapmanız, ya da partnerinizin hayatında önemli bir gelişme yaşamanız söz konusu olabilir.

Tüm ay boyunca, Nisan ortasına kadar kariyer eviniz üzerinde bir araya gelecek olan Mars ve Rahu; size daha önce düşünseniz de cesaret edemediğiniz ya da gözünüzde büyüttüğünüz konularda hamle yapmak adına hem cesaret, kararlılık hem de enerji veriyor olacak.

Miras, komisyon, faiz, pirim gibi dolaylı gelir yollarınız ve yakından takip etmeniz, detayları ile uğraşmak zorunda olduğunuz projelerinizle alakalı bu ay hem bir takım pürüzlerle uğraşacak, hem de bazı önemli detayları başarı ile çözümlüyor olacaksınız.

28 Mart Dolunay süreci ise parasal bir konuda beklediğiniz sonucun alınması için çalışabilir.

BAŞAK BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Mart ortasına kadar eğitim, hobi, çocuklar, yaratıcı işler gibi konularla meşgul olurken, ayın ikinci yarısından itibaren ise dikkatinizi iş hayatınız ile ilgili meselelere yöneltiyor olacaksınız.

13 Mart Yeni Ay sürecinde iş arkadaşlarınızdan biri ile ilgili oluşan yeni bir durumu çözmeniz, yönetmeniz gerekebilir. İş ortamınızda yeni bir yapılanmaya da gidebilirsiniz.

Mart ayının tamamında, Nisan ortalarına kadar; onay bekleyen işleriniz, yurt dışı alakalı projeleriniz, yüksek eğitim konuları, hayatınızda otorite konumunda bulunan kişilerle çözmeniz gereken mevzular ile yakından ilgilenmek ve bu konu başlıklarını alakadar eden olaylarda ciddi adımlar atmak, sorunları çözmek noktasında aktif rol oynuyor olacaksınız.

Ayın ikinci yarısı itibariyle yanık şekilde ilişkiler, ortaklıklar ve ticari anlaşmaları temsil eden evinizin içerisine yerleşecek olan Venüs; bekarlar için yeni bir ilişkiye adım atmak anlamında şans tanırken, süregelen ilişkilerde partnerinizle sorunlu bazı konuları gündeme getirebilir. Yeni ortaklı projeler ve ticari anlaşmalar bu dönemde fırsat olarak önünüze gelebilir. Ancak detayları atlamamak ve derinlemesine düşünerek hareket etmek/karara varmak noktasında çok dikkatli olmalısınız.

28 Mart Dolunay süreci ise tam burcunuzun üzerinde gerçekleşiyor olacak. Bu dönemde duygusal olarak biraz daha hassas ve olaylardan etkilenmeye yatkın olacaksınız. Bilhassa özel ilişkinizde ayın ikinci yarısı itibariyle sorunların çok fazla üstüne gitmemenizde fayda var.

TERAZİ BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Mart’ ın ilk yarısında gündeminizin baş maddeleri ev, araba gibi taşınmaz mülkleriniz, aileniz, anneniz, yatırımlarınız ve bunları alakadar eden konular olacak. Aşk ve romantizm ilintili konularda da şansınızın yüksek olduğu bir süreç yaşayabilirsiniz.

Ayın ikinci yarısından itibaren ise eğitim, hobi, çocuklar, spor, yaratıcı işler gibi konularla ilgili alanlara hayatınızda daha fazla zaman ayırma isteğinde olacaksınız.

Özellikle 13 Mart Yeni Ay sürecinde kendinize iyi geleceğini düşündüğünüz bir girişimi başlatıyor olabilirsiniz.

Mart ayının tamamında, Nisan ortalarına kadar; miras, komisyon, faiz, pirim gibi dolaylı gelir yollarınızı ilgilendiren meselelerde ciddi adımlar atıp, çözüm üretmek, kazanç sağlamak açısından kendinizi daha cesur ve atak hissedeceğiniz bir süreç yaşayacaksınız. Uzun süredir kurguladığınız plan ve projeleri hayata geçirmek için bu dönem uygun olabilir.

Mart’ ın ikinci yarısı itibariyle iş arkadaşlarınız, iş ortamınız ile alakalı yeni düzenlemelere gitme isteğiniz olabilir ancak detay ve süreçleri iyi hesaplamadan kalkıştığınız işler sizi uzun vadede daha fazla uğraştırma potansiyeline sahip olacak.

28 Mart Dolunay süreci ise harcamalarınız/masraflarınız, web ilintili işleriniz alakalı bir konunun tamamlanıp, netleşmesine aracılık edecek. Yalnız kalma/uzaklaşma isteğinizle ilgili bir planı da bu dönemde hayata geçirebilirsiniz.

AKREP BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Mart ortasına kadar yeni çevreler, yaptığınız/başlattığınız girişimler, satış-pazarlama faaliyetleri gibi konular gündeminizin öncelikli başlıkları olurken, kardeşiniz, kuzenleriniz gibi yakın çevrenizdeki insanlarla daha fazla iletişim kurmanızı gerektiren olaylar yaşayabilirsiniz.

Ayın ikinci yarısından itibaren ise dikkatinizi ev, araba gibi taşınmaz mülkleriniz, aileniz, anneniz, yatırımlarınız ve bunları alakadar eden konulara yönelteceksiniz.

Özellikle 13 Mart Yeni Ay sürecinde bu konularla alakalı yeni bir karar alabilir ve yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz.

Tüm ay boyunca, Nisan ortasına kadar ilişkiler, ortaklıklar ve ticari anlaşmaları temsil eden evinizin içerisinde bir araya gelecek olan Rahu – Mars ikilisi sizi bu konular hakkında cesur adımlar atmak, kararlar almak, harekete geçip sorunları çözmek noktasında destekliyor olacak. Ancak duygusal ilişkiniz anlamında fazla benmerkezci düşünmeye yatkın olabileceğinizi gözden kaçırmamalısınız.

Ayın ikinci yarısı itibariyle aşk-romantizmi gösteren evinizin içerisine yerleşecek olan Venüs sizi bekarsanız yeni bir ilişkiye adım atmak, başlamak konusunda destekliyor olacak. Ancak karşınızdakini çok iyi tanımadan, aceleci ve önemli kararlar almaktan kaçınmalısınız.

28 Mart Dolunay sürecinde beklediğiniz ve olmasını istediğiniz önemli bir haberi alabilir, gelirlerinizle alakalı bir mevzunun netleşmesine şahitlik edebilirsiniz.

YAY BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Mart ortasına kadar para, finansal gelirlerinizle alakalı çalışmalarınız yoğun şekilde devam ediyor olacak. Sözlü olarak ikna etmeniz gereken kimselerle iletişiminiz de yoğun biçimde devam edecek.

Ayın ikinci yarısından itibaren ise yeni çevreler, yaptığınız/başlattığınız girişimler, satış-pazarlama faaliyetleri gibi alanlara dikkatinizi yoğunlaştıracak, kariyerinizde bu başlıkları ön plana çıkartmaya başlayacaksınız.

13 Mart Yeni Ay sürecinde bu konularla alakalı üzerinize düşen yeni bir sorumluluk ile ilgilenmeniz, yeni kazandığınız bir müşteri ile bağlantılı yeni süreçleri yönetmeniz gerekebilir.

Tüm ay boyunca, Nisan ortasına kadar çalışma hayatınızı temsil eden evin içerisinde bir araya gelecek olan Rahu ve Mars; sizi birlikte çalıştığınız kimselere karşı daha kararlı ve otoriter tavırlar sergilemeye itecek. Üstesinden gelmek zorunda olduğunuz işinizle alakalı pek çok konuda yoğun şekilde çalışarak, seri şekilde elinizdeki projeleri sonuçlandırıyor olacaksınız. Davalık olduğunuz, hukuki meseleleriniz varsa, bu dönemde onlarla ilgili de hızlı ilerleyen süreçler/sonuçlar deneyimlemeniz olası.

Ayın ikinci yarısı itibariyle ev, araba gibi taşınmaz mülkleriniz, aileniz, anneniz, yatırımlarınız ve bunları alakadar eden konular hakkında bazı beklediğiniz olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ancak uzun vadeli bir değişiklik kararı alma niyetiniz varsa bunu Nisan ayına ertelemenizde fayda var.

28 Mart Dolunay sürecinde kariyer hayatınızı ilgilendiren önemli bir konuda sonuçlanma/tamamlanma yaşayacaksınız.

OĞLAK BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Mart ortasına kadar kendinizi ve eşinizi, ortağınızı, anlaşmalarınızı ilgilendiren konularla yakından ilgilenmeniz gerekiyor olacak.

Ayın ikinci yarısından itibaren dikkatiniz parasal-finansal konulara yöneliyor olacak.

Özellikle 13 Mart Yeni Ay sürecinde gelir elde edeceğiniz, kazançlarınızla alakalı bir konu üzerinde girişimde bulunmanız, ikna kabiliyetinizi ön plana çıkartarak belirleyici rol oynamanız gerekebilir.

Tüm ay boyunca, Nisan ortasına kadar eğitim, hobi, çocuklar, spor, yaratıcı işler gibi konularla ilgili alanınızda bir araya gelecek olan Rahu ve Mars ikilisi size saydığım konu başlıkları ile alakalı daha kararlı ve cesur hareket etme imkânı tanıyor olacak. Başlatmak istediğiniz projelerinizi için gerekli motivasyonu ve öz güveni bu süreçte yakalayabilirsiniz.

Ayın ikinci yarısı itibariyle yeni çevreler, yaptığınız/başlattığınız girişimler, satış-pazarlama faaliyetleri gibi alanlarda ciddi bir hareketlenme yaşıyor olacaksınız. Ancak gelişmelerin heyecanına kapılarak fazla risk aldığınız projelere dikkatsiz şekilde hemen dalmamanızda fayda var.

28 Mart Dolunay sürecinde ise patronunuz, yöneticiniz, öğretmeniniz, babanız gibi üstünüz/otorite konumunda bulunan kişiler ile alakalı bir işinizin tamamlanma/ sonuçlanma etkisini yaşayabilirsiniz.

KOVA BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Mart ortasına kadar harcamalarınız/masraflarınız, web ilintili işleriniz üzerinde zaman harcamaya eğilimli olacaksınız.

Ayın ikinci yarısından itibaren ise dikkatiniz kendinize, partnerinize, ortaklı işlerinize ve ticari anlaşmalara doğru yöneliyor olacak.

Özellikle 13 Mart Yeni Ay sürecinde bu konularla alakalı yeni bir durum neticesinde gelişen fırsatlarla/durumlarla ilgilenebilir, önemli kararlar alabilirsiniz.

Tüm ay boyunca, Nisan ortasına kadar ev, araba gibi taşınmaz mülkleriniz, aileniz, anneniz, yatırımlarınızı gösteren noktada bir araya gelecek olan Rahu ve Mars ikilisi size bu konular ile ilgili daha cesur hamleler yapma, radikal kararlar alma imkanı tanıyor olacak. Kafanızdan geçenleri uygulamaya koymak aşamasında daha atik davranıyor olacaksınız.

Ayın ikinci yarısı itibariyle parasal/finansal gelirleriniz ile alakalı yaşayacağınız olumlu gelişmeler sizi daha fazla kazanç elde etme konusunda fazla istekli kılabilir. Ancak risk almak konusunda çok dikkatli olmalısınız.

28 Mart Dolunay sürecinde miras, komisyon, faiz, pirim gibi dolaylı gelir yollarınızı ilgilendiren bir konuda tamamlanma/ sonuçlanma etkisini yaşayabilirsiniz.

BALIK BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Mart ortasına kadar hedefleriniz, birikimleriniz ve kazançlarınız ile ilgili alanda yaşadığınız bazı pürüzlerle ilgilenmeye devam ediyor olacaksınız.

Ayın ikinci yarısından itibaren harcamalarınız/masraflarınız, web ilintili işleriniz günlük planlamalarınızın içerisinde daha fazla yer tutmaya başlayacak. Ayrıca yalnız kalmak-uzaklaşmak isteğiniz de bu dönemde artış gösterebilir.

13 Mart Yeni Ay sürecinde önemli bir masraf kalemi gündeminizde öncelikli hale gelebilir. Ayrıca kendinize zaman ayırmak için bu Yeni ay sürecini de değerlendiriyor olabilirsiniz.

Tüm ay boyunca, Nisan ortasına kadar; girişimler, satış-pazarlama faaliyetleriniz, eğitim gibi kafanızda şekillendirdiğiniz projeleriniz için çok daha cesur adımlar atıyor olacaksınız. Ailenizde kuzenleriniz, kardeşleriniz ile ilgili konulara da bu süreçte daha yakın ilgi göstermenizi gerektirebilir.

Ayın ikinci yarısı itibariyle Yükseleniniz üzerine geçecek olan Venüs sizi romantizm ve aşk konularında daha şanslı hale getirecek. Ancak yanık olması nedeni ile özellikle yeni ilişkilere başlarken ağır hareket edip, çok fazla kendinizi kaptırmamanızda fayda var.

28 Mart Dolunay sürecinde ise partneriniz, ortağınız, ticari hayatınız ya da içinde olduğunuz ilişkiniz ile alakalı önemli kararlar alabilir, Aybaşından beri kafanızı meşgul eden konuları netleştirme yoluna gidebilirsiniz.

Sevgilerimle

©Hint Astroloğu

28 Şubat 2021

Paylaş