İlişki Analizi

2 kişiniLove2n haritalarının bir araya getirilerek, çiftin ve ilişkinin potansiyellerinin, Hint Astrolojisi – Vedik bilgileri doğrultusunda değerlendirilmesini içerir.

Bireyler arasında güçlü ve zayıf yönlerin ayrıntılı olarak analiz edilmesi, ilişkide, karşımızdaki insanın özelliklerine göre nelere dikkat etmemiz gerektiği? Karşımızdaki insanın genel kişilik özellikleri ve yaşadığımız ilişkinin sonunun ne olacağı ile ilgili  potansiyellerin ayrıntılı şekilde incelendiği Astrolojik Danışmanlık çeşididir.

İlişki analizi sadece sizin haritanıza istinaden yapılamamakta, doğum bilgileri net şekilde elinizde olan bir aday ile birlikte gerçekleştirilebilmektedir. Bu adayın da hayatınızda belli bir süredir -min. 6 Ay- bulunması ve özellikle doğum saatini dakikasına kadar tereddütsüz bilmeniz gerekmektedir… 

Bu analiz içerisinde değinilen başlıklar kısaca:

  • Çiftin (ayrı – ayrı) genel olarak karakter özellikleri
  • Karakter, ilişki, evlilik ve özel ilişkiye dair konularını içeren evlerin ve gezegenlerin karşılıklı olarak bireylerin haritalarında incelenmesi.
  • Hint Astrolojisi açısından ilişkinin potansiyellerinin incelenmesi:
    • Takımyıldız uyumu,
    • İlişkinin gelecek potansiyeli,
    • Fiziksel çekim-uyum potansiyeli,
   • Özel Lagna (UL, AL vb.) noktaları üzerinden Hint Astrolojisine göre çiftin bu ilişki içerisindeki potansiyellerinin değerlendirilmesi.
 • İlişkinin nihai sonuç olarak taşıdığı potansiyel olarak sıralanabilir…

“İlişki Analizi” YÜZ YÜZE-SKYPE üzerinden online olarak yapılabilmektedir.

YÜZ YÜZE-SKYPE üzerinden yapılan görüşmeler  1-1,5 saat arası sürmekte olup, randevu alınması gerekmektedir.

Randevu almak için bana : info@hintastrologu.com  veya hintastrologu@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Partnerinizin Doğum saati bilgisi olmadan, detaylı bir ilişki analizi yapılamaz.  İlişki analizi yaptırmak isteyenlerin bu bilgiyi doğru şekilde sağlamaları gerekmektedir.

Yeni burç ve astroloji etkilerinden haberdar olmak için takip edin :