9 Mayıs Cuma, Günlük Burç Yorumu

PathSabah saatleri çalışkan arılar gibi halletmemiz gereken işlere yoğunlaştığımız bir dönem olacak. Her türlü ticari işte ve projede başarı elde etme şansımız yükseliyor. Kişisel becerimizin üst noktalarda olduğu bu saatleri özellikle Akrep, Balık ve İkizler Yükselene sahip kişilerin kaçırmaması gerekiyor.

Öğlen saatlerinde ise özellikle Aslan ve Koç Burçları için güzellik, bakım ile ilgili faaliyetlerin desteklendiğini, İkizler ve yine Koç Burçları için de yaratıcılık gerektiren konularda güzel etkiler olduğunu belirtmekte fayda var.

Akşam saatlerinde ise ruh halimiz biraz değişken ve zorlayıcı etkiler altında olacak. Kendimizi öfkeli, tutkulu ve kavgacı bir yapı içerisinde bulabiliriz. Kontrol etmek konusunda ısrarcı tutumlar sergileyip, etrafımızda yanlış anlaşılmamak adına özellikle Boğa ve Yay Yükselenlerin dikkatli olması gerekiyor.

Yapılan yorumlarda “Burç” olarak kast edilen Hint Astrolojisinde Yükselen ve Ay Burcunuzdur. Doğum tarihinize göre değil, Haritanızdaki “Yükselen” ve “Ay” ın düştüğü Burca göre belirlenmektedir. Tüm yazılarda gökyüzünün “genel” potansiyelleri kast edilmektedir. Birebir ve daha kesin neticeler elde etmek için kişisel astroloji haritanızın çıkartılıp, yorumlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Yükselen ya da Ay Burcunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın…

Hint Astroloğu, 9 Mayıs 2014

Paylaş