8 Mayıs Perşembe, Günlük Burç Yorumu

10001547_638995299505086_547945312_n

Bugünün tamamında gösteriye dayanan tiyatro, konser, topluluğa hitap etmek, sunum yapmak gibi bireyin göz önünde sivrildiği aktiviteler destekleyici enerjiler alıyor. Özellikle Koç, Akrep ve İkizler Yükselene sahip olanlar için bu etkiler son derece belirgin.

Ayrıca devlet dairelerinde halletmesi gereken işleri olan Terazi ve Başak Burçlarının da bugünü değerlendirmeleri, işlemlerini daha kolay sonuçlandırmalarına neden olabilir.

Beyaz yakalı çalışanlar için sabah saatleri üstleri ile konuşmaları gereken konuları gündeme getirmeleri için çok güzel etkiler veriyor. Özellikle Akrep ve Balık Burçları bu etkiden faydalanabilirler. Aslan yükselenler içinse sabah saatleri bakım ve güzellik konularına vakit ayırmak için son derece uygun bir zaman dilimi.

Öğlenden sonra eğitim-öğretim, iletişim ve takım çalışması aktiviteleri başarı vaat etmeye başlıyor. Özellikle Yay Yükselenler bu etkiyi değerlendirebilirler.

Akşam saatlerinde ise kesinlikle aile ile birlikte zaman geçirmek için vakit ayırmanızı tavsiye ederim. Gökyüzü aileniz ile birlikte gerçekleştirmeyi planladığınız her türlü, yemek, toplantı, davet vb. etkinliği destekliyor. Özellikle Boğa ve Kova Burçları bu enerjilerden fazlasıyla faydalanabilirler.

Yapılan yorumlarda “Burç” olarak kast edilen Hint Astrolojisinde Yükselen ve Ay Burcunuzdur. Doğum tarihinize göre değil, Haritanızdaki “Yükselen” ve “Ay” ın düştüğü Burca göre belirlenmektedir. Tüm yazılarda gökyüzünün “genel” potansiyelleri kast edilmektedir. Birebir ve daha kesin neticeler elde etmek için kişisel astroloji haritanızın çıkartılıp, yorumlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Yükselen ya da Ay Burcunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın…

Hint Astroloğu, 8 Mayıs 2014

 

Paylaş