7 Mayıs Çarşamba, Günlük Burç Yorumu

Angel1Bugün yaratıcı etkilerin yoğun şekilde hissedildiği enerjilerle güne başlıyoruz. Boğa, Balık ve Yengeç Yükselenler bugünü kendilerini tazelenmiş ve kafalarında biriktirdikleri bazı konulara kolayca çözüm bulur bir halde geçirecekler. Yaratıcılığını kullanması için bahsettiğim burçlar çok olumlu etkiler alıyorlar, değerlendirmeleri iyi olur.

Bugün dikkat edilmesi gereken konu özellikle Koç ve Akrep Burçları için ebeveynler ile ilgili sağlık sorunları olabilir.

Kova Burçları için bugün canlarını sıkan, kendilerini sevmediğini hissettikleri insanlarla mücadele etmek için destekleyici enerjiler söz konusu. Sizinle uğraşan insanlara cevap vermek, “bu sefer alttan almamak”  istiyorsanız öğlenden sonra uygun etkiler alıyor olacaksınız, değerlendirebilirsiniz.

Dün de bahsettiğim Koç ve İkizler Yükselenler’ in hafta sonuna kadar, etraflarında gördükleri aksaklıkları, eksiklikleri, yani eleştirmek istedikleri her şeyi kendilerine saklamaları etkisi hala devam etmekte.

Akşam saatlerinde özellikle Oğlak Yükselene sahip kişiler ikili ilişkilerinde veya evliliklerinde bencilce yaklaşımlardan kaçınmaya çalışmalılar. İletişim konusunda da sert bir takımyıldızın etkileri hüküm sürdüğünden, dikkatli olmakta fayda var.

Yapılan yorumlarda “Burç” olarak kast edilen Hint Astrolojisinde Yükselen ve Ay Burcunuzdur. Doğum tarihinize göre değil, Haritanızdaki “Yükselen” ve “Ay” ın düştüğü Burca göre belirlenmektedir. Tüm yazılarda gökyüzünün “genel” potansiyelleri kast edilmektedir. Birebir ve daha kesin neticeler elde etmek için kişisel astroloji haritanızın çıkartılıp, yorumlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Yükselen ya da Ay Burcunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın…

Hint Astroloğu, 7 Mayıs 2014

Paylaş