30 Nisan 2014 Çarşamba, Genel Astrolojik Etkiler

MistDün gerçekleşen Güneş Tutulmasından sonra Nisan ayının son gününe cesur, güçlü ve etrafımıza karşı cömert olduğumuz etkiler içerisinde giriyoruz. Tembellik yapmak kesinlikle bugünün desteklenen durumlarından değil. Zaten istesek de gökyüzü bizi rahatsız ederek, harekete geçmeye bir anlamda zorlayacak ve oturduğumuz yerden kaldırarak dışarıya yöneltecek. Özellikle Koç Burçları için bu dinamizm, sabah saatlerinde dikkat çekici boyutta olabilir.

Günün genel olarak desteklenmeyen aktivitelerinden bir tanesi de arabulucu olmaya çalışmak. Bugün diplomasi gerektiren işlerdeki çabalarımız boşa gidebilir.

Öğlen itibariyle parasal konular gündemimizi işgal edecek. Özellikle Balık Burçları finansal mevzular ile akşama kadar meşgul olabilirler. Yay Burçlarının ise annelik rollerinin ön plana çıkmak zorunda kaldığı etkiler söz konusu. Çocuklarınızı ilgilendiren meseleler ile günü tamamlayabilirsiniz.

Akşam saatlerinde özellikle eğitim mesleği ile uğraşanlar son derece güzel etkiler alıyorlar. Akşamüstünden sonra her türlü konuyu anlamak, öğrenmek hepimiz için daha kolay olacak. Özellikle Aslan Burçları bu konuda daha berrak bir zihne sahipler. Akşam saatleri ile birlikte ilgi alanımız bireysel mevzulardan çok toplumsal olaylara doğru kayacak. Bugün hepimizi ilgilendiren hassas bir gündem maddesi, topluca dikkatleri üzerine çekebilme potansiyeline sahip.

Ayrıca bu gece evinde yemek daveti vermek isteyenler için de enerjiler son derece uygun bir atmosfer yaratıyor.

Yapılan yorumlarda “Burç” olarak kast edilen Hint Astrolojisinde Yükselen ve Ay Burcunuzdur. Doğum tarihinize göre değil, Haritanızdaki “Yükselen” ve “Ay” ın düştüğü Burca göre belirlenmektedir. Tüm yazılarda gökyüzünün “genel” potansiyelleri kast edilmektedir. Birebir ve daha kesin neticeler elde etmek için kişisel astroloji haritanızın çıkartılıp, yorumlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Yükselen ya da Ay Burcunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın…

Hint Astroloğu, 30 Nisan 2014

Paylaş