30 Mayıs Cuma, Günlük Burç Yorumu

ChildrenBugün Yeni Ay’ ın ardından gökyüzünde, Hint Astrolojisine göre Gaja Kesari Yoga adı verilen çok özel bir gezegen birleşimi oluşuyor.

Jüpiter ve Ay’ın bir araya gelişi ile oluşan bu güzel etkili Yoga’ nın enerjilerinden hepimiz gün boyunca faydalanacağız. Ancak özellikle İkizler ve Balık Yükselene sahip kişiler kendilerini son derece pozitif hissedecekler.

Boğa ve Aslan Yükselenler maddiyat ve gelirler ile ilgili alanlarda şanslı etkiler alırlarken, bu meseleleri ilgilendiren konuları bugün kulak arkası etmeden değerlendirmeli, fırsatları yakalamaya çalışmalılar.

Yalnız olan Koç ve Kova Yükselenler bugün mutlaka sosyalleşmeli, özelikle akşam saatlerini asla evde heba etmemeliler.

Kova Yükselenlerin her anlamda şansları yükselirken, Koç’ ların da bir süredir burçlarını ziyaret eden Venüs sebebi ile yeni biri ile tanışma anlamında etkileri son derece iyi.

Başak Yükselenler bugün kariyerleri ile ilgili güzel bir gelişmenin haberini alabilirler. Yay’ lar içinse aileleri ve eşleri ile ilgilenmeleri için etkiler son derece destekleyici.

Akrep Yükselenler bugün dünyevi konulardan çok spritüel ve kişisel gelişimle alakalı mevzulara ilgi duyabilirler.

Güzel bir hafta sonuna adım atmanız dileği ile…

Yapılan yorumlarda “Burç” olarak kast edilen Hint Astrolojisinde Yükselen ve Ay Burcunuzdur. Doğum tarihinize göre değil, Haritanızdaki “Yükselen” ve “Ay” ın düştüğü Burca göre belirlenmektedir. Tüm yazılarda gökyüzünün “genel” potansiyelleri kast edilmektedir. Birebir ve daha kesin neticeler elde etmek için kişisel astroloji haritanızın çıkartılıp, yorumlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Yükselen ya da Ay Burcunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın…

Hint Astroloğu, 30 Mayıs 2014

Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu, Hint Astrolojisi, Jyotish, Vedik Astrolojisi, Yıldız Haritası, Astroloji Haritası, Kişisel Harita Çıkarma, Ay, Jüpiter, Mars, Venüs, Ketu, Rahu, Satürn, Merkür, Güneş
Paylaş