29 Mayıs Perşembe, Günlük Burç Yorumu

new life-growth-development and peaceBugün gökyüzünde oluşmuş olan Yeni Ay sebebi ile genel olarak başlangıç durumları destekleniyor.

Hint Astrolojisine göre meraklı bir takımyıldız olan Mirigashira’ da bulunan Merkür ve yanındaki Jüpiter’in de desteği ile özellikle uzun süredir merak ettiğiniz, öğrenmek, araştırmak istediğiniz konularda bir eğitime, kursa, seminere başlamak için Perşembe gününü değerlendirebilirsiniz. Özellikle Kova Yükselenler bu etkiden en fazla destek alacak kişiler.

Sabah ve öğlen saatlerinde Koç ve Boğa Yükselenlerin ilgileri özellikle maddi ve parasal konular üzerinde olacak. Özellikle Boğa Burçlarının finansal konularla ilgili bir takım görüşmelerini bugün gerçekleştirmeleri mümkün. Balık Yükselenlerin de ticari olarak algıları iyice keskinleşmiş bulunuyor. Yatırım konularında çok tereddütlü davranmamalılar.

Akşam saatleri ile birlikte daha heyecanlı, atik ve kendimize dönük olmaya başlıyoruz. Alışveriş yapmak, sosyalleşmek, gezinti yapmak gibi her türlü aktivite bu akşam bize cazip görünecek. Özellikle Kova, Başak ve Yengeç Yükselenler için bu akşam arkadaşlarla görüşmek ya da yürüyerek uzun bir gezintiye çıkmak için çok uygun.

Yapılan tüm başlangıçların herkes için güzel olmasını dilerim…

Yapılan yorumlarda “Burç” olarak kast edilen Hint Astrolojisinde Yükselen ve Ay Burcunuzdur. Doğum tarihinize göre değil, Haritanızdaki “Yükselen” ve “Ay” ın düştüğü Burca göre belirlenmektedir. Tüm yazılarda gökyüzünün “genel” potansiyelleri kast edilmektedir. Birebir ve daha kesin neticeler elde etmek için kişisel astroloji haritanızın çıkartılıp, yorumlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Yükselen ya da Ay Burcunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın…

Hint Astroloğu, 29 Mayıs 2014

Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu, Hint Astrolojisi, Jyotish, Vedik Astrolojisi, Yıldız Haritası, Astroloji Haritası, Kişisel Harita Çıkarma, Ay, Jüpiter, Mars, Venüs, Ketu, Rahu, Satürn, Merkür, Güneş
Paylaş