28 Nisan 2014 Pazartesi, Genel Astrolojik Etkiler

The moon is seen as it begins a total lunar eclipse over Buenos AiresSabah saatlerinde kendimizi son derece dinamik hissederek güne ve haftaya başlayacağız. Aklımızdan geçen pek çok şeyi gerçekleştirmek için duyduğumuz heves, bizi girişken bir yapıya sokarken, sonrasını çok fazla irdelemeden bazı işlere kalkışma potansiyelimiz var.

Özellikle bir sonraki gün yaşayacağımız Hint Astrolojisine göre Koç Burcunda gerçekleşecek olan “Güneş Tutulması” sebebi ile kalkıştığımız iş, ne kadar hevesle başlarsak başlayalım, Ay’ ın bu ışıksız günlerinde maalesef pek sonuç verecekmiş gibi gözükmüyor. Özellikle Koç Burçlarının pek çok konuda gösterdikleri çabaların Oğlak Burçlarının da özelikle kariyer ile ilgili atılımlarının sonuçsuz kalma ihtimali bu günlerde yüksek.

Öğlenden sonra ise güne daha akılcı ve sonuç almaya odaklı enerjiler hâkim olmaya başlıyor. Pek çok konuya yoğunlaşmaktansa, gerçekten ilgimizi bekleyen konulara eğilmeye çalışacağız. Uzun süredir başımızdan savdığımız bazı gündelik işleri daha ciddiyetle ele alabilir, hızlı şekilde paraya dönecek aktivitelerin peşinden koşabiliriz.

Akşam itibariyle iletişim isteğimiz artarken, tek bir yere gidip orada duramayacak kadar kendimizi gezmeye ve değişime istekli etkiler içerisinde hissedeceğiz. Geceye evde oturma niyeti ile başlayıp, kendimizi arkadaşlarımızla bir kafede sohbet ederken bulabiliriz.

Tutulma öncesi yapılabilecek en iyi faaliyetlerden bir tanesi, öğrenme, araştırma hazırlıklarıdır. Harekete geçmeden, aklımızdaki projenin temeli için ihtiyaç duyduğumuz araştırmaları yapılabiliriz.

Yapılan yorumlarda “Burç” olarak kast edilen Hint Astrolojisinde Yükselen ve Ay Burcunuzdur. Doğum tarihinize göre değil, Haritanızdaki “Yükselen” ve “Ay” ın düştüğü Burca göre belirlenmektedir. Tüm yazılarda gökyüzünün “genel” potansiyelleri kast edilmektedir. Birebir ve daha kesin neticeler elde etmek için kişisel astroloji haritanızın çıkartılıp, yorumlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Yükselen ya da Ay Burcunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın…

Hint Astroloğu, 28 Nisan 2014

Paylaş