28 Mayıs Çarşamba, Günlük Burç Yorumu

Autumn2Son yazılarımda günlük burç yorumlarım esnasında Ay’ın bahsettiğim ışıksız durumunu göz önünde bulundurarak tüm burçların, özellikle önemli olduğunu düşündükleri yeni başlangıçlardan kaçınmalarını tavsiye ediyorum. Bugün Koç, Oğlak, Akrep ve Yay Yükselen Burçları özel hayatları ile ilgili ani kararlar almamaya dikkat etmeliler. Saydığım burçlar tansiyon yükselmesine potansiyel taşıyan etkiler aldıklarından sevgili-eş konumundaki kişilerle iletişimlerine de dikkat etmeliler.

Balık ve Koç Yükselenler bugün sabah saatlerinde maddi konularla ilgileniyor olacaklar. Yeni bir yatırım için bir sonraki günü beklemek şartı ile parasal konularda gerekli düzenlemeleri yapabilirler. Akrep Yükselenler birlikte çalıştıkları, ortaklık yaptıkları kişilerle uyumlu bir ekip olarak bugün işle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirler.

Aslan Yükselenler için bugün özellikle iş hayatında sorunlu meseleleri halletmek için destekleyici etkiler söz konusu. Öğlen saatleri ile birlikte yükselen bedensel enerjilerini sorun olarak gördükleri işlerin üzerine yöneltmelerini tavsiye ederim.

Akşam saatlerinde başta Terazi Yükselenler olmak üzere tüm burçların, mümkün olduğunca aileleri ile vakit geçirmeye çalışmaları günün geneline hakim olan negatif etkileri bertaraf edecek en iyi aktivite gibi gözüküyor.

Tüm Burçlar için bugün sonlandırma gerektiren işler, aktiviteler ve ilişkiler, gökyüzü tarafından enerji olarak destekleniyor. Uzun süredir sürüncemede kalan ve artık hayatınızda tutmak istemediğiniz her ne konu varsa, bunu sonlandırmak ve hayatınızdan tamamen çıkartmak için uygun etkiler alıyorsunuz.

İyi bir gün geçirmenizi dilerim…

Yapılan yorumlarda “Burç” olarak kast edilen Hint Astrolojisinde Yükselen ve Ay Burcunuzdur. Doğum tarihinize göre değil, Haritanızdaki “Yükselen” ve “Ay” ın düştüğü Burca göre belirlenmektedir. Tüm yazılarda gökyüzünün “genel” potansiyelleri kast edilmektedir. Birebir ve daha kesin neticeler elde etmek için kişisel astroloji haritanızın çıkartılıp, yorumlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Yükselen ya da Ay Burcunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın…

 

Hint Astroloğu, 28 Mayıs 2014

Astroloji, Astrolog, Günlük Burç Yorumu, Burçlar, Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu, Hint Astrolojisi, Jyotish, Vedik Astrolojisi, Yıldız Haritası, Astroloji Haritası, Kişisel Harita Çıkarma, Ay, Jüpiter, Mars, Venüs, Ketu, Rahu, Satürn, Merkür, Güneş

Paylaş