27 Mayıs Salı, Günlük Burç Yorumu

AngelboyAy gökyüzünde karanlık fazına doğru ilerlerken, bugün ve yarın genel anlamda hayatımızda “keskin dönüş” olarak tabir edebileceğimiz hareketlerden kaçınmamız gerekiyor. Onun dışında kendi içimize dönme, araştırma yapma gibi fazla sivri sayılmayacak aktiviteler ile önümüzdeki iki günü geçirmemiz en doğrusu olacaktır.

Sabah saatlerinde özellikle Koç ve Oğlak Yükselene sahip kişilerin körü körüne inat etme potansiyelleri yükseliyor. Her iki burcun da bilhassa iş yerinde birlikte çalıştıkları insanlara karşı hem ast, hem üst anlamında, herhangi bir konuda ısrarcı davranmadan önce konuyu iyice araştırmalarını tavsiye ederim.

Boğa Yükselenlerin çevreleri ile yumuşak etkiler alan iletişimleri, onları aynı şekilde para ile ilgili konularda da şanslı kılıyor. Yükselen Yengeç Burcu da bugünlerde “gelirler” anlamında –giderlerini kontrol etmek şartı ile- şanslı etkiler içerisindeki bir kuşak.

Öğlen saatlerinde ise pek çok işi halletme enerjisi ve azmi içerisinde olacağımız etkiler söz konusu. Bu pozitif durumu özellikle Terazi ve Başak Yükselene sahip kişilerin, dışarıdaki işlerini halletmesi anlamında değerlendirmelerini tavsiye ederim.

Akşam saatleri ile birlikte özellikle Yay Yükselenler için evlatları ile ilgili meseleler ön plana çıkarken, Balık Yükselenler ise maddi konularla alakalı bazı meseleleri ele almak zorunda kalabilirler.

İyi bir gün geçirmenizi dilerim…

Yapılan yorumlarda “Burç” olarak kast edilen Hint Astrolojisinde Yükselen ve Ay Burcunuzdur. Doğum tarihinize göre değil, Haritanızdaki “Yükselen” ve “Ay” ın düştüğü Burca göre belirlenmektedir. Tüm yazılarda gökyüzünün “genel” potansiyelleri kast edilmektedir. Birebir ve daha kesin neticeler elde etmek için kişisel astroloji haritanızın çıkartılıp, yorumlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Yükselen ya da Ay Burcunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın…

Hint Astroloğu, 27 Mayıs 2014

Astroloji, Astrolog, Günlük Burç Yorumu, Burçlar, Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu, Hint Astrolojisi, Jyotish, Vedik Astrolojisi, Yıldız Haritası, Astroloji Haritası, Kişisel Harita Çıkarma, Ay, Jüpiter, Mars, Venüs, Ketu, Rahu, Satürn, Merkür, Güneş

Paylaş

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.