26 Mayıs Pazartesi, Günlük Burç Yorumu

Green AppleHaftaya zihnen son derece aktif enerjiler içerisinde başlayan İkizler ve Balık Yükselenler maddi konularda da enteresan etkiler alıyorlar. İkizler ve Balık Yükselenler, Hint Astrolojisi ne göre Koç Burcunda uzun süredir ikamet eden Ketu’ nun yanına katılan Venüs ve Ay ile birlikte duygusal tetiklenmeler ile para harcamaya eğilimli olacaklar. Ayrıca hepimiz için bugün ve tüm hafta boyunca Ay’ ın ışığının iyice sönmesi ile yalnızlaşma ve kolay demoralize olma etkileri söz konusu. Koç, Oğlak ve Boğa Yükselenler tarafından daha yoğun şekilde hissedilmesi muhtemel bu negatif etkinin, kendimize yönelik, estetik, güzellik ya da kişisel bakım faaliyetleri ile desteklenmesi –daha iyi hissetmemiz adına- faydalı olabilir.

Haftanın genelinde Ay’ ın ışığını azalttığı ve kendimizi duygusal olarak hassas hissetmeye, olayları negatif tarafıyla algılamaya meyilli olduğumuz, tüm Burçlar için geçerli genel etkiler arasında.

Akşam saatlerinde özellikle Akrep ve Yengeç Yükselenler  için bitirmek istedikleri ve sorumluluklarında bekleyen işler vurgulanmaya başlıyor. Uzun süredir elimizi atmamız gereken bir işe konsantre olarak, artık aklımızdan çıkartmak için son derece uygun etkiler aldığımız haftanın bu ilk gününün, hepimiz için verimli olmasını diliyorum…

Yapılan yorumlarda “Burç” olarak kast edilen Hint Astrolojisinde Yükselen ve Ay Burcunuzdur. Doğum tarihinize göre değil, Haritanızdaki “Yükselen” ve “Ay” ın düştüğü Burca göre belirlenmektedir. Tüm yazılarda gökyüzünün “genel” potansiyelleri kast edilmektedir. Birebir ve daha kesin neticeler elde etmek için kişisel astroloji haritanızın çıkartılıp, yorumlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Yükselen ya da Ay Burcunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın…

Hint Astroloğu, 26 Mayıs 2014

Paylaş

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.