25 Nisan 2014 Cuma, Genel Astrolojik Etkiler

dinnerAy boyunca burçlarını ziyaret eden Venüs sebebi ile aşk ve ilişki konusunda şanslı etkilere sahip olan Kova Yükselenler (Hint Astrolojisine göre Yükselen Burcu veya Ay Burcu Kova olanlar) tüm gün boyunca Venüs’ün yanına katılan Ay sebebi ile iyice parlayıp, dikkat çeker hale gelecekler. Hafta sonuna adım atarken sosyalleşerek bu etkileri değerlendirmeleri özellikle akşam saatleri açısından faydalı olabilir.

Günün sabah saatleri tartışma çıkarma potansiyellerine sahip. Çevremizle olan iletişimimize dikkat etmeliyiz. Özellikle sabah saatlerinde Balık Yükselene sahip olanlar için ağızlarından çıkanı kulaklarının duyması, uzun süreli gerginlikler ve kırgınlıklar yaşamamaları için çok önemli.

Öğlenden sonra ise yaptığımız işlerin meyvelerini toplamak için sabırsız bir ruh haline bürünüp, hırslı ve saldırgan tutumlar sergileyebiliriz. Kendimize dönük, bencil bir ruh hali içerisinde olmamıza ait etkiler iyice yoğunlaştığından, kırıcı olmamaya dikkat etmekte fayda var. Özellikle Başak Yükselenler için burçlarında geri hareketli olarak seyreden Mars sebebi ile bu etki daha da öne çıkıyor.

Akşam saatlerinde ise birileri ile konuşma, dertleşme isteğimiz ruh halimiz üzerinde etkili olmaya başlayacak. Arkadaşlarla vakit geçirmek, sohbet etmek, sosyalleşmek için son derece uygun enerjilere sahibiz. Ancak istemeden ağzımızdan bir sırrı da kaçırabileceğimiz etkiler söz konusu. Bu etkiye özellikle Oğlak Burcu Yükselene sahip olan kişilerin dikkat etmesi gerekmekte.

Yapılan yorumlarda “Burç” olarak kast edilen Hint Astrolojisinde Yükselen ve Ay Burcunuzdur. Doğum tarihinize göre değil, Haritanızdaki “Yükselen” ve “Ay” ın düştüğü Burca göre belirlenmektedir. Tüm yazılarda gökyüzünün “genel” potansiyelleri kast edilmektedir. Birebir ve daha kesin neticeler elde etmek için kişisel astroloji haritanızın çıkartılıp, yorumlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Yükselen ya da Ay Burcunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın…

Hint Astroloğu, 25 Nisan 2014

Paylaş