24 Nisan 2014 Perşembe, Genel Astrolojik Etkiler

tree3Tatil sonrası yüksek enerjiler içerisinde, kendimizi zinde hissederek güne başlıyoruz. Özellikle “Yükselen Burcu”, ya da Ay Burcu Kova olanlar fiziksel olarak atak, dinamik ve zorluklarla mücadele etmek için son derece savaşçı bir ruh hali içerisindeler.  Genel olarak günün astrolojik etkileri moralimizi yüksek tutmak için destekleyici nitelikte çalışıyor.

Öğlenden sonra bu dinamik etki, üzerimize iyimser bir bakış açısı da verecek. Gündelik işlerimiz ile uğraşırken daha hoşgörülü ve olgun şekilde etrafımızda gelişen olaylara yaklaşmayı başarabileceğiz. Genel olarak sinirlerimizin çok fazla gerilmediği, ne ile uğraşıyor isek; tüm dikkatimizi kolayca yoğunlaştırabildiğimiz etkiler içerisindeyiz.

Akşam saatlerinde ise organizasyon yapma yeteneğimiz yükselirken, akşam yemeğini de içine alan yarı resmi iş toplantısı niteliğinde görüşmeler yapmak için son derece uygun etkiler söz konusu. Yurt dışı ile iş yapanların da iletişimleri akşam saatlerinde gökyüzü tarafından destekleniyor.

Günün genelinde ve özellikle akşam saatlerinde sosyalleşme ve hukuksal meseleleri ele almak gibi aktiviteler pek uygun değil.

Yapılan yorumlarda “Burç” olarak kast edilen Hint Astrolojisinde Yükselen ve Ay Burcunuzdur. Doğum tarihinize göre değil, Haritanızdaki “Yükselen” ve “Ay” ın düştüğü Burca göre belirlenmektedir. Tüm yazılarda gökyüzünün “genel” potansiyelleri kast edilmektedir. Birebir ve daha kesin neticeler elde etmek için kişisel astroloji haritanızın çıkartılıp, yorumlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Yükselen ya da Ay Burcunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın…

Hint Astroloğu, 24 Nisan 2014

Paylaş