24 Mayıs Cumartesi, Günlük Burç Yorumu

SpringCumartesi sabahına meraklı bir ruh hali ile başlayacağız. Araştırma ve keşfetme dürtümüzün yükseldiği günün ilk saatlerinde özellikle Yay ve Yengeç Yükselenler bu ilgilerini spritüel konulara yöneltirlerse, iyi sonuçlar almaları mümkün. Diğer burçlar içinse doğa ile baş başa kalacakları anlar kendilerini dingin hissetmelerine yardımcı olabilir. Hepimiz adına, haftanın yorgunluğundan arınmak ve doğa ile bütünleşmek için gökyüzü Cumartesi sabahında son derece destekleyici etkiler veriyor olacak.

Öğlen saatleri ile birlikte ışığını kaybetmesine rağmen, Jüpiter’ e ait bir derecede ilerleyen ve onun desteğini alan Ay  ile birlikte iyimserlik etkiler üzerimizde hâkim olmaya başlıyor. Balık, Yengeç, Yay ve Akrep Yükselene sahip kişiler özellikle kendilerini iyice pozitif bir ruh hali içinde hissedecekler. Ancak kapılıp gitmeye meyilli bir ruh halinde olacağımız için zaman planlamasına dikkat etmekte fayda var.

Bugünün bir önemli etkisi de yer değiştirerek Hint Astrolojisine göre Koç Burcu’ na geçen Venüs ile ilgili. İlk derecelerinde pek etkisini hissettirmese de özellikle Koç Yükselene sahip haritalar için Venüs, önümüzdeki yaklaşık 1 aylık süreçte aşk potansiyellerini, Koçlar için ciddi şekilde yükseltecek. Koç Yükselenler kadar olmasa da Yay Yükselene sahip haritaların da önümüzdeki günlerde aşk / yeni bir ilişki / flört kapısını çalabilir.

Akşam saatlerini son derece aktif bir zihin ve dinlenmiş bir beden ile geçireceğiz. Kendimizi genel anlamda iyi hissedeceğimiz bir cumartesi gecesi bizi bekliyor olacak…

Herkese keyifli bir hafta sonu dilerim…

Yapılan yorumlarda “Burç” olarak kast edilen Hint Astrolojisinde Yükselen ve Ay Burcunuzdur. Doğum tarihinize göre değil, Haritanızdaki “Yükselen” ve “Ay” ın düştüğü Burca göre belirlenmektedir. Tüm yazılarda gökyüzünün “genel” potansiyelleri kast edilmektedir. Birebir ve daha kesin neticeler elde etmek için kişisel astroloji haritanızın çıkartılıp, yorumlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Yükselen ya da Ay Burcunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın…

Hint Astroloğu, 24 Mayıs 2014

Paylaş

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.