22 Nisan 2014 Salı, Genel Astrolojik Etkiler

violin

Sabah saatleri kısa ziyaretleri ve cesaret edemediğimiz bir takım işleri göğüslememiz için gerekli olan enerjileri son derece destekleyen etkilere sahip.  Kendimizi öğlene kadar olan süreçte huzurlu ve dengeli bir ruh halinde hissedeceğiz.

Öğlenden itibaren ise çalışma hayatına yönelen dikkatimiz liderlik özelliklerimizi iyice ön plana çıkartacak. Yapmak istediğimiz bir takım önemli görüşmeler, özellikle de telefon görüşmeleri varsa; öğlen saatlerinden akşam 18:00’ e kadar son derece bizi destekleyen enerjiler alacağız. Randevu almakta zorlandığınız kişileri bu zaman diliminde aramanızı tavsiye ederim.

Akşam itibariyle dışa dönük ve sosyal olmayı arzu eden etkiler kendini göstermeye başlayacak. Sanatsal faaliyetleri, özellikle de müzik ve sahne performansı içeren gösterileri izlemek için mükemmel bir gündeyiz. Gecenin enerjileri her türlü sanatsal faaliyeti desteklediğinden, evde oturmak için uygun bir gün olmadığını, sanata yönelmenin size normalin üzerinde keyif verebileceğini bir kez daha hatırlatarak iyi bir gün geçirmenizi dilerim…

Yapılan yorumlarda “Burç” olarak kast edilen Hint Astrolojisinde Yükselen ve Ay Burcunuzdur. Doğum tarihinize göre değil, Haritanızdaki “Yükselen” ve “Ay” ın düştüğü Burca göre belirlenmektedir. Tüm yazılarda gökyüzünün “genel” potansiyelleri kast edilmektedir. Birebir ve daha kesin neticeler elde etmek için kişisel astroloji haritanızın çıkartılıp, yorumlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Yükselen ya da Ay Burcunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın…

Hint Astroloğu, 22 Nisan 2014

Paylaş

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.