22 Mayıs Perşembe, Günlük Burç Yorumu

door (2)Bu gün yaratıcı gücümüzün yüksek olduğu saatler geçireceğiz. Özellikle Terazi ve Yay Yükselenler arasında medya, basın-yayın, sinema, tiyatro gibi meslek dalları ile uğraşanlar için son derece olumlu etkiler söz konusu. Venüs Balık Burcunda son günlerine doğru yaklaşırken, bu hafta sonuna doğru gücü iyice azalacağından önümüzdeki günlerde Başak, Akrep ve Balık Yükselenlerin hayatındaki özel insanla tartışmalardan kaçınmaları gerekiyor.

Sabah saatlerinde doktora görünmek ya da şifa faaliyetinde bulunmak isteyenler için son derece destekleyici etkiler söz konusu. Hukuksal mevzuları halletmek ve ufak tefek gereksinimler için alışverişe çıkmak günün desteklenmeyen enerjileri arasında.

Akşamüstünden sonra her türlü gündelik aktivite yükselen enerji hissimiz ile destek bulmaya başlıyor. Ancak Mars vurgusunun öne çıkacağı saatler olması itibariyle, özellikle burçlarının üzerinde geri giden Mars sebebi ile Başak Yükselenler ve kendilerini huzursuz hissetme eğiliminde olan İkizler Yükselenlerin gergin ortamlardan uzak durmasında fayda var.

Huzurlu bir gün olmasını dilerim.

Yapılan yorumlarda “Burç” olarak kast edilen Hint Astrolojisinde Yükselen ve Ay Burcunuzdur. Doğum tarihinize göre değil, Haritanızdaki “Yükselen” ve “Ay” ın düştüğü Burca göre belirlenmektedir. Tüm yazılarda gökyüzünün “genel” potansiyelleri kast edilmektedir. Birebir ve daha kesin neticeler elde etmek için kişisel astroloji haritanızın çıkartılıp, yorumlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Yükselen ya da Ay Burcunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın…

Hint Astroloğu, 22 Mayıs 2014

Paylaş

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.