21 Mayıs Çarşamba, Günlük Burç Yorumu

flower3Güne pozitif, neşeli ve çalışma isteği duyarak başlayacağız. Başta Boğa ve Başak Yükselenler olmak üzere tüm burçlar için takım çalışması, toplantı gibi iş hayatını ilgilendiren konular gökyüzü tarafından destekleniyor. Genel anlamda kendimizi çevremiz ile uyumlu hissettiğimiz bir gün geçireceğiz. Akrep Yükselenlerin bugün netice bekledikleri bazı konularda olumlu gelişmeler yaşamaları mümkün.

Öğlen saatlerinde sabahleyin esen olumlu rüzgârların verdiği pozitif enerji ile birlikte, daha atak ve iş bitirici bir motivasyona sahip olabiliriz. Ertelediğimiz ve çözüm bekleyen konuları ele almak için uygun bir gün. Terazi ve Yay Yükselenlerin yaratıcı yetenekleri yükseliyor. Ayrıca müzik ile uğraşan Oğlak ve Kova Yükselene sahip sanatçıların da bugün olumlu gelişmeler yaşamaları ve başarılı performanslar sergilemeleri son derece mümkün.

Akşam saatleri ile birlikte yoğun geçirdiğimiz günün yorgunluğunu atma isteği ağır basmaya başlıyor. Evde aile ile birlikte vakit geçirmek için son derece uygun bir akşamdayız. Özellikle Aslan Yükselenlerin bu geceyi aileleri ile ilgilenerek, dışarıda program yapmadan geçirmeleri daha verimli etkiler sağlayacaktır. Yengeç ve İkizler Yükselenler de araştırma yapmak, derinlemesine dikkat gerektiren bir konuyu incelemek açısından olumlu enerjiler alıyorlar.

Huzurlu bir gün olmasını dilerim.

Yapılan yorumlarda “Burç” olarak kast edilen Hint Astrolojisinde Yükselen ve Ay Burcunuzdur. Doğum tarihinize göre değil, Haritanızdaki “Yükselen” ve “Ay” ın düştüğü Burca göre belirlenmektedir. Tüm yazılarda gökyüzünün “genel” potansiyelleri kast edilmektedir. Birebir ve daha kesin neticeler elde etmek için kişisel astroloji haritanızın çıkartılıp, yorumlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Yükselen ya da Ay Burcunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın…

Hint Astroloğu, 20 Mayıs 2014

Paylaş

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.