19 Mayıs Pazartesi, Günlük Burç Yorumu

 

purple1Kısa seyahatler anlamında yoğun etkiler içerisinde olduğumuz ancak, uzun gezilerin gökyüzü tarafından pek desteklenmediği bir gün geçireceğiz. Duygusal ve fiziksel olarak kendimizi dengede hissetmek için fazlası ile istekliyiz. Bu nedenle kendimize dönük faaliyetler ile uğraşmamızda fayda var. Özellikle Başak, Boğa ve Koç Burçları bugün kendi kendilerine mutlaka zaman ayırmaya çalışmalılar. Ancak unutmamaları gereken şey, asla bencilce tavırlar ile etraflarını kendilerinden uzaklaştırmamaları gerekliliği. Zira gökyüzü bugün yakınlarımızdaki insanlarla sorun çözmemizi destekler enerjiler yollamıyor. Kova Yükselenler içinse uzun süredir erteledikleri kafalarındaki bir işi tamamlandırmak için çok iyi etkiler söz konusu.

Bugünün bireysel bazda etkileri her ne kadar kendimize dönük olsa da, yine toplumsal olaylar günün atmosferine damgasını vuracağa benzemekte. Özellikle yasal konular üzerinde, kamusal alanda faaliyet gösteren otorite sahibi kişilerin bir takım dikkat çekici beyanlarına şahit olabiliriz. Akşamüstü itibariyle kuvvetlenen bu etkinin, bireysel haritalarda da Yay, Akrep ve Balık Yükselenlere konuşurken özellikle dikkat etmeleri gerekliliğini hatırlattığını ifade etmeliyim.

Genel olarak akşam saatlerinde yine dikkatlerimiz toplumsal meselelerin üzerinde olacak ancak İkizler, Aslan ve Başak Yükselenlerin kişisel olarak öfkelerini kontrol etmeye çalışmaları gerekiyor.

Son bir uyarıyı da bu ay Yükselenleri üzerinden geçen Venüs sebebi ile Balık Burçlarına yapmak istiyorum: Bu hafta itibariyle Venüs’ün kendilerine getirdiği olumlu enerjilerin son bulması söz konusu olduğundan, özellikle bekâr Balık Yükselenlerin hafta sonuna kadar sosyalleşme konusunda faal olmalarında fayda var.

Haftanın ilk gününün hepimize şans getirmesini dilerim.

Yapılan yorumlarda “Burç” olarak kast edilen Hint Astrolojisinde Yükselen ve Ay Burcunuzdur. Doğum tarihinize göre değil, Haritanızdaki “Yükselen” ve “Ay” ın düştüğü Burca göre belirlenmektedir. Tüm yazılarda gökyüzünün “genel” potansiyelleri kast edilmektedir. Birebir ve daha kesin neticeler elde etmek için kişisel astroloji haritanızın çıkartılıp, yorumlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Yükselen ya da Ay Burcunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın…

Hint Astroloğu, 19 Mayıs 2014

 

Paylaş

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.