19-20 Nisan 2014, Hafta Sonu Genel Astrolojik Etkiler

Love4

Cumartesi günü; hafta sonuna ağırbaşlı, sakin ve huzurlu bir ruh hali ile adım atacağız.Başkalarına faydalı olma, toplumsal meselelere duyarlılık gibi etkiler öğlen saatlerine kadar etkili olurken, öğlenden sonra şahsi duygusal tepkilerimiz ağırlıklı olarak ruh halimizi belirleyecek. Kendi içimize dönme isteği altında olacağımız akşam saatlerine kadarki süreçte okült konular ile ilgilenebilir, aile büyükleri ile vakit geçirebiliriz. Politik olmamızı gerektiren kişilerden ve ilişkilerden şiddetle uzak durmalıyız.

Cumartesi günü sorumluluk almamızı gerektiren ve dikkatimizi yoğunlaştırmamızı bekleyen konuları mümkün olduğunca sabah saatlerine kaydırmamız iyi olacaktır. Zira öğlenden sonra dikkat dağınıklığı ve disipline olmakta zorluk çekme gibi negatif etkiler astrolojik olarak söz konusu. Akşam saatlerinde ise hareket etme, kendi bildiğimizi okuma isteği artıyor. Özellikle babalar ile tartışmamaya dikkat ederek, birlikte kendinizi iyi hissettiğiniz, yaşıtınız ve hayatınızda otorite konumunda olmayan kişilerle sosyalleşerek Cumartesi gecesini dışarıda geçirmeniz sizin için en iyi aktivite olacaktır.

Pazar günü özellikle ikili ilişkilerimizdeki iletişimimiz için son derece destekleyici enerjiler söz konusu. Kendimizi tam istediğimiz gibi ifade edebileceğiz. Dolayısıyla partneriniz ile özellikle konuşmak istediğiniz bir mesele varsa bunu sabah saatlerinde yapmanız son derece uygun olur. Öğlenden sonra ise yine kendi içimize döndüğümüz ve duygusal yaklaşımlarda bulunduğumuz bir ruh hali içerisine giriyoruz. Sevip, güvendiğimiz insanlarla vakit geçirmemiz en doğrusu olacaktır.

Akşam saatlerinde ise başta Yay Burçları olmak üzere hepimiz için vücudumuza bakım yapmak, ya da spor yapmak gibi bedenimizi iyi hissettirecek her türlü aktivite astrolojik olarak desteklenmekte.

Güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileği ile…

Yapılan yorumlarda “Burç” olarak kast edilen Hint Astrolojisinde Yükselen ve Ay Burcunuzdur. Doğum tarihinize göre değil, Haritanızdaki “Yükselen” ve “Ay” ın düştüğü Burca göre belirlenmektedir. Tüm yazılarda gökyüzünün “genel” potansiyelleri kast edilmektedir. Birebir ve daha kesin neticeler elde etmek için kişisel astroloji haritanızın çıkartılıp, yorumlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Yükselen ya da Ay Burcunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın…

Hint Astroloğu, 19 Nisan 2014

Paylaş

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.