18 Nisan 2014 Cuma, Günlük Astrolojik Etkiler

 

Heart

Hafta sonuna yaklaşırken az da olsa hafiflemeye başlayan Ay Tutulması etkilerinin devamında bugün:

Hafta başından beri takip ettiğimiz ve emek harcadığımız işlerin sabah saatleri ile birlikte olumlu sonuçlandığını görebiliriz. Koç, Yay, Terazi ve Yengeç Burçları için takdir edilme ve göz önüne çıkma enerjileri son derece destekleniyor. Balık Burçlarının ise gün boyunca yanlış anlaşılmalara ve pot kırmaya karşı dikkatli olması gerekmekte.

Öğlenden sonra; kendimizi bir yandan enerjik hissederken, bir yandan da içimize dönmek, tempoyu yavaşlatmak isterken bulabiliriz. Haftanın yorgunluğu kendini iyice hissettirirken, akşam için insanların arasına karışmak yerine kendimize, özel ilişkimize veya ailemize dönük planlar yapmaya daha eğilimli olacağız.

Akşam için aile ve partnerimiz ile vakit geçirme faaliyetleri olumlu şekilde desteklenirken, riskli ve yüksek masraflı harcamalardan kaçınmamız özellikle Hint Astrolojisine göre Yay Yükselenler için faydalı olacaktır.

Özellikle Kova Yükselenler içinse ilişki-aşk yaşama potansiyeli genel olarak Nisan ayı sonuna kadar devam ettiğinden, hafta sonu sosyalleşme fırsatlarını bekâr olanların kaçırmaması gerekiyor…

Yapılan yorumlarda “Burç” olarak kast edilen Hint Astrolojisinde Yükselen ve Ay Burcunuzdur. Doğum tarihinize göre değil, Haritanızdaki “Yükselen” ve “Ay” ın düştüğü Burca göre belirlenmektedir. Tüm yazılarda gökyüzünün “genel” potansiyelleri kast edilmektedir. Birebir ve daha kesin neticeler elde etmek için kişisel astroloji haritanızın çıkartılıp, yorumlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Yükselen ya da Ay Burcunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın…

Hint Astroloğu, 18 Nisan 2014

Paylaş

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.