17 Nisan 2014 Perşembe, Günlük Astrolojik Etkiler

A shadow falls on the moon as it undergoes a total lunar eclipse as seen from Mexico CitySalı günü yaşadığımız Ay tutulması sebebi ile içimizde uzun süredir biriktirdiğimiz duygusal konuların dışarıya çıkma isteği hala sürüyor. Özellikle Terazi ve Koç Burçları için hafta sonuna kadar kuvvetli şekilde devam edecek olan genel ay tutulması etkisine dikkat ederek:

Perşembe günü sabahtan öğlene kadar olan saat diliminde kavgacı ve gergin bir ruh hali içerisinde bulunma etkileri söz konusu. Agresif ve geçimsiz tavırlar sergileme potansiyeli artarken özellikle iş yerindeki tartışmalardan uzak durmakta fayda var. Gözünüze takılan ayrıntılar ve kişiler ile uğraşmak için sabah saatleri hiç uygun değil. Bunun yerine konsantrasyon gerektiren işlere yönelmeniz daha başarılı sonuçlar verecektir.

Öğlenden sonra ve akşam 19:00’ a kadar olan saatlerde ise iletişim konusunda daha yumuşak etkiler içerisine giriyoruz. İletişime geçmek, kafanızda belirlediğiniz konuşmaları yapmak, kendinizi doğru ifade etmek adına gökyüzü destekleyici etkiler vermekte. Çalışanların toplantı ve görüşmelerini bu saatlere denk getirmeleri daha olumlu sonuçlar verecektir.

Akşam saatlerinde ise analitik tarafımız iyice güçlenirken,  özellikle takım çalışması gerektiren faaliyetler ve araştırma, iletişim için son derece uygun etkiler söz konusu. Vücudumuzu ilgilendiren spor, meditasyon, yoga gibi faaliyetler de gecenin Hint Astrolojisine göre desteklenen etkileri arasında.

Yapılan yorumlarda “Burç” olarak kast edilen Hint Astrolojisinde Yükselen ve Ay Burcunuzdur. Doğum tarihinize göre değil, Haritanızdaki “Yükselen” ve “Ay” ın düştüğü Burca göre belirlenmektedir. Tüm yazılarda gökyüzünün “genel” potansiyelleri kast edilmektedir. Birebir ve daha kesin neticeler elde etmek için kişisel astroloji haritanızın çıkartılıp, yorumlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Yükselen ya da Ay Burcunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın…

Hint Astroloğu, 17 Nisan 2014

Paylaş