17-18 Mayıs Hafta Sonu, Günlük Burç Yorumu

tumblr_n5klrcEqFx1qbhemco1_500Hafta sonu Cumartesi gününe aktif enerjiler içerisinde başlayacağız. Okült konularla ilgilenmek isteyen Boğa ve Koç Yükselenler için son derece destekleyici etkiler söz konusu. Eğer uzun süredir katılmak istediğiniz kurs, seminer gibi bir faaliyet varsa gökyüzü bugün pek çok burç için, bu tarz faaliyetler için son derece uygun enerjiler sunuyor.

Meselenin derinine inmek istediğimiz, araştırarak sonuç alınacak her türlü faaliyet bugün gündemimizi işgal edebilir. Dikkatimizi toplayıp, yoğunlaşmak istiyorsak Cumartesi gününü değerlendirmeliyiz. Akrep ve Balık Burçları özel ilişkilerinde, Aslan ve Koç Burçları ise mesleki konularda hafta sonu itibariyle iletişim, iyi bir konuşma gerektiren meselelerin üzerine gidebilirler. Ancak Başak ve Aslan Burçlarının hala daha öfke kontrolü ile ilgili noktada özellikle konuşurken sıkıntıları devam etmekte. Bunu asla unutmamalılar.

Cumartesi günü diplomasi ve arabuluculuk gerektiren her türlü faaliyetten kaçınmamız gerekiyor. Yay ve Terazi Burçları ise yakın çevreleri ile inatlaşmayı bırakıp, dediğim dedik tavırlarından özellikle hafta sonunda vaz geçmeliler.

Pazar gününe geldiğimizde ise özellikle sabah saatlerinde kendimizi bir hayli tembel hissedeceğiz. Hatta Yengeç ve Başak Burçları bugünü evden hiç çıkmadan geçirme eğiliminde olabilirler. Aile içerisinde hep beraber yapmak istediğiniz bir takım faaliyetler varsa, Pazar günü bu tarz işler için çok uygun.

Maceracı hareketler destek bulmazken, güvendiğimiz insanlarla, risksiz faaliyetlerle hafta sonu tatilini sonlandırmak en iyi seçenek gibi gözüküyor. Pazar gününü mümkün olduğunca aile içerisinde ve yakınlarımızla geçirmekte fayda var. Özellikle Yay Yükselene sahip olanlar hafta sonunda aşırı duygusal tepkiler vermeye eğilimliler. Bu nedenle tartışmalardan uzak durmaları gerekiyor.

İyi bir hafta sonu geçirmenizi dilerim…

Yapılan yorumlarda “Burç” olarak kast edilen Hint Astrolojisinde Yükselen ve Ay Burcunuzdur. Doğum tarihinize göre değil, Haritanızdaki “Yükselen” ve “Ay” ın düştüğü Burca göre belirlenmektedir. Tüm yazılarda gökyüzünün “genel” potansiyelleri kast edilmektedir. Birebir ve daha kesin neticeler elde etmek için kişisel astroloji haritanızın çıkartılıp, yorumlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Yükselen ya da Ay Burcunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın…

Hint Astroloğu, 17 Mayıs 2014

Paylaş