16 Mayıs Cuma, Günlük Burç Yorumu

DüşünceliHaftanın son çalışma gününe biraz huzursuz etkiler ile başlıyoruz. Dolunay sonrası Ay sebebi ile ruhumuz negatif etkiler içerisinde. Bugünün genelinde neredeyse tüm burçlar için biraz huzursuz etkiler söz konusu. Hint Astrolojisine göre Jyeshta Takımyıldızında ilerleyen zihin temsilcimiz Ay, bu noktada zaten doğası gereği pek rahat edemezken, bir de pek iyi görünümler altında olmaması sebebi ile morallerin kolayca bozulmasına sebebiyet veriyor.

Özellikle Aslan ve Akrep Yükselenler için iç sıkıntısı, hiç bir şey yapmak istememe gibi etkiler söz konusu. Kova ve İkizler Burçlarının ise uğraştıkları konular ile ilgili sonuç alma isteği ve ısrarı yükselirken, yönettikleri kişiler ile aralarında gerginliklerin yaşanma potansiyeli var. Bugün Terazi Burçlarının da özellikle ifadelerinde sert cümleler kullanmaktan kaçınmaları, gereksiz kırgınlıkların yaşanmaması adına önemli.

Öğlen saatleri ile birlikte ilgimiz kişisel alanlardan çıkıp, daha toplumsal olay ve konulara doğru yöneliyor. Devlet kademesinde görevli kişilerden dikkatimizi çekecek açıklamalar duyabiliriz. Akşamüstüne doğru kendimizi ve yaşadığımız gündelik sıkıntıları daha az önemser bir ruh hali içerisine gireceğiz ve daha iyimser, paylaşımcı bir bakış açısına kavuşacağız.  Başak, Aslan ve Balık Burçları için akşam saatleri aileleri ve yakın çevreleri ile vakit geçirmeleri açısından son derece uygun enerjilere sahip.

Yükselenlerini ziyaret eden Venüs sebebi ile Balık Burçlarının ve aşk konularında şanslı etkiler alan Akrep Yükselenlerin bu hafta sonunu mümkün olduğunca dışarıda, sosyalleşerek geçirmelerini bir kez daha hatırlatarak, herkese iyi hafta sonları dilerim…

Yapılan yorumlarda “Burç” olarak kast edilen Hint Astrolojisinde Yükselen ve Ay Burcunuzdur. Doğum tarihinize göre değil, Haritanızdaki “Yükselen” ve “Ay” ın düştüğü Burca göre belirlenmektedir. Tüm yazılarda gökyüzünün “genel” potansiyelleri kast edilmektedir. Birebir ve daha kesin neticeler elde etmek için kişisel astroloji haritanızın çıkartılıp, yorumlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Yükselen ya da Ay Burcunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın…

Hint Astroloğu, 16 Mayıs 2014

Paylaş