15 Mayıs Perşembe, Günlük Burç Yorumu

friendshipBaşta İkizler ve Kova Yükselenler olmak üzere sabah saatlerinde analitik olarak kuvvetli etkiler alacağımız için iş ile ilgili her türlü konuda kendimizi atak ve çözümcü bir yapıda bulabiliriz. Özellikle takım çalışması gerektiren konularda gökyüzü bizi bugün son derece destekler vaziyette. İletişim etkilerinin sabah saatlerinde güzel olması nedeni ile önemli toplantılarını bu vakitlere denk getirebilirsiniz. Sabah saatlerinde Terazi Burçlarının iletişim isteği artarken, Boğa Burçlarının da ortaklıklarını ilgilendiren konular dikkatlerini çekiyor. Bedeni ile meşgul olmak isteyenler içinse bugünün sabah saatleri özellikle yoga ve meditasyon faaliyetleri için son derece uygun.

Öğlen saatlerinde ise yaptığımız işlerin sonuçlarını almaya yönelik hırsımızın arttığına şahit olabiliriz. Özellikle Aslan Burçlarının akşama kadar olan süreçte egolarına yenik düşmeden, verdikleri emeklerin sonucunu sabırla beklemeleri iyi olur. Hepimiz için takdir edilme, göz önünde sivrilme isteği artarken, özellikle İkizler ve Kova Burçları için, iş yerlerinde bu etkinin pozitif sonuçları söz konusu olabilir.

Oğlak ve Başak Burçları akşam saatleriyle birlikte arkadaşlarla vakit geçirmek, sosyalleşmek adına son derece olumlu etkiler alırken, Koç ve Balık Burçları içinse kişisel gelişimi alakadar eden mevzularla uğraşmaları için destekleyici enerjiler söz konusu.

Tüm Burçlar için günün tamamında yüksek seviyeli ve harekete teşvik eden enerjiler söz konusu olduğundan, gününüzü en verimli şekilde geçirmenizi dilerim…

Yapılan yorumlarda “Burç” olarak kast edilen Hint Astrolojisinde Yükselen ve Ay Burcunuzdur. Doğum tarihinize göre değil, Haritanızdaki “Yükselen” ve “Ay” ın düştüğü Burca göre belirlenmektedir. Tüm yazılarda gökyüzünün “genel” potansiyelleri kast edilmektedir. Birebir ve daha kesin neticeler elde etmek için kişisel astroloji haritanızın çıkartılıp, yorumlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Yükselen ya da Ay Burcunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın…

Hint Astroloğu, 15 Mayıs 2014

Paylaş