13 Mayıs Salı, Günlük Burç Yorumu

FLAMEDolunay’ a bir gün kala gökyüzünde iyice parlamaya başlayan Ay ile birlikte duygularımızın ve düşüncelerimizin de keskinleşiyor. Kararsız kalmaya pek tahammülümüz yok ve sonuçsuz bekleyen durumlara karşı da bugün sabır gösterme eğilimimiz iyice azaldı.

Sabah saatlerinde özellikle çalışanlar için yazılı iletişim hız kazanıyor. Oğlak ve Boğa Burçları bugün mesleki anlamda kendilerini çok yaratıcı ve iş bitirici hissediyorlar. Çözüm bekleyen konuların üstüne gitmek için bu burçlar son derece destekleyici enerjilerin etkisinde. Başak ve Yay Yükselenler de bugün para ile ilgili konularda bir süredir ihmal ettikleri işleri tekrar ele alabilirler.

Akşamüstüne doğru Terazi ve Koç Burçlarının anlaşmazlık yaşanan konuları uzlaştırma yetenekleri son derece yükseliyor.  Hayatlarında yaşadıkları bir çelişkiyi de düzeltip, gönül almak isteyenler son derece güzel enerjiler altındalar. Bundan faydalanabilirler.

Sosyalleşmek bu gece için destek bulmazken ev işlerine yönelik faaliyetlerde bulunmak ise son derece uygun aktiviteler arasında.

Yapılan yorumlarda “Burç” olarak kast edilen Hint Astrolojisinde Yükselen ve Ay Burcunuzdur. Doğum tarihinize göre değil, Haritanızdaki “Yükselen” ve “Ay” ın düştüğü Burca göre belirlenmektedir. Tüm yazılarda gökyüzünün “genel” potansiyelleri kast edilmektedir. Birebir ve daha kesin neticeler elde etmek için kişisel astroloji haritanızın çıkartılıp, yorumlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Yükselen ya da Ay Burcunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın…

Hint Astroloğu, 13 Mayıs 2014

Paylaş