12 Mayıs Pazartesi, Günlük Burç Yorumu

gardenHaftaya mükemmeliyetçi bir ruh hali ile başlayacağız. Özellikle Terazi Burçları için kendi görüntüleri bu sabah ciddi şekilde kafalarına taktıkları bir ayrıntı halini alabilir. İkizler Burçları içinse çocuklar ile ilgili konuların öne çıkabileceği etkiler söz konusu. Balık Yükselenler ise uzun süredir farkına varmadıkları bir konunun su yüzüne çıkışına şahitlik edebilirler.

Öğlen saatlerinde hepimiz için işlerimizi sıraya koymak, planlamak ve düzenli şekilde hareket etmek adına destekleyici enerjiler söz konusu. Kendimizi uzun süredir olmadığımız kadar disipline hissedeceğiz. Hatta biraz katı ve kuralcı yaklaşımlar bile sergileyebiliriz. Özellikle Oğlak ve Boğa Yükselene sahip kişilerin biraz daha esnek olmaya çalışmalarında bugün fayda var.

Akşam saatlerinde ise tüm dikkatimiz özel ilişkimizin üzerine yöneliyor. Partnerimize karşı dengeli ve uyumlu davranışlar içerisinde olma potansiyelimiz yükselirken, özellikle İkizler, Balık ve Akrep Yükselen Burçların güzel enerjilerden faydalanıp, sevgilileri ile vakit geçirmelerinde fayda var.

Yapılan yorumlarda “Burç” olarak kast edilen Hint Astrolojisinde Yükselen ve Ay Burcunuzdur. Doğum tarihinize göre değil, Haritanızdaki “Yükselen” ve “Ay” ın düştüğü Burca göre belirlenmektedir. Tüm yazılarda gökyüzünün “genel” potansiyelleri kast edilmektedir. Birebir ve daha kesin neticeler elde etmek için kişisel astroloji haritanızın çıkartılıp, yorumlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Yükselen ya da Ay Burcunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın…

Hint Astroloğu, 12 Mayıs 2014

Paylaş