11 Mayıs Pazar, Günlük Burç Yorumu

Blue Door1Bugün öncelikle halletmeyi düşündüğünüz işleri en yüksek faydayı almanız açısından gündüz saatlerinde yapmanız son derece faydalı olacaktır.

Hobilerimizle ilgilenmek, bahçe işlerini yapmak, alışveriş, eşya düzenlemesi gibi faaliyetler, tüm gün boyunca gökyüzü tarafından desteklenen faaliyetler arasında. Özellikle Yengeç Yükselene sahip kişiler el becerileri gerektiren konularda işlerini oldukça rahat halledebilecekleri etkilere sahipler.

Akşam saatlerini ise bedenimizi dinlendirmemiz gerekiyor. Enerji isteyen aktiviteli işler destek bulmazken, özellikle İkizler Burçları için aileleri ile vakit geçirmek yapılabilecek en iyi faaliyetler arasında.

Başak Burçlarının akşam saatleri ile birlikte ruh hallerinde iyice belirginleşen gel-gitli yapı yanlış anlaşılmalara ve gerginliklere sebebiyet verme potansiyeline sahip. Bu nedenle dikkatli olmalarında fayda var.

 Yapılan yorumlarda “Burç” olarak kast edilen Hint Astrolojisinde Yükselen ve Ay Burcunuzdur. Doğum tarihinize göre değil, Haritanızdaki “Yükselen” ve “Ay” ın düştüğü Burca göre belirlenmektedir. Tüm yazılarda gökyüzünün “genel” potansiyelleri kast edilmektedir. Birebir ve daha kesin neticeler elde etmek için kişisel astroloji haritanızın çıkartılıp, yorumlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Yükselen ya da Ay Burcunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın…

Hint Astroloğu, 11 Mayıs 2014

Paylaş