10 Mayıs Cumartesi, Günlük Burç Yorumu

 

FairyÖncelikle hafta sonu ile birlikte Koç ve İkizler Yükselene sahip olan kişilerin eleştirel bir bakış açısıyla etrafları ile kurmak istedikleri iletişim etkisi son buldu. Ancak özellikle İkizler Yükselenler için iç huzurlarını temsil eden alanda geri hareketli Mars ve Ay’ ın hafta sonu boyunca yapacağı kavuşum, bilhassa aile ilişkilerinde gergin etki yaratmaya meyilli. Bu kavuşumun sinirlerini germesine aday olduğu bir burç da Başak Yükselen sahip olanlar. Saydığım burçların hafta sonunda sinirlerine hâkim olması gerekiyor.

Sabah saatlerinde yükselen organizasyon yeteneğimiz bizi sosyalleşme ve dışarıda aktif olmayı istemeye yöneltebilir. Ancak dışarıdaki işlerimizi daha ziyade halledilmesi gereken sorumluluklardan seçersek, kendimiz için tatminkâr bir gün geçirmiş oluruz.

Öğlen saatleri ile birlikte daha pozitif ve uzlaştırmacı bir ruh hali içerisine gireceğiz. Toplumsal olaylara karşı duyarlılığımızın arttığı, etrafımızda olup-bitenlerle ilgilendiğimiz bir Cumartesi geçirebiliriz.

Yapılan yorumlarda “Burç” olarak kast edilen Hint Astrolojisinde Yükselen ve Ay Burcunuzdur. Doğum tarihinize göre değil, Haritanızdaki “Yükselen” ve “Ay” ın düştüğü Burca göre belirlenmektedir. Tüm yazılarda gökyüzünün “genel” potansiyelleri kast edilmektedir. Birebir ve daha kesin neticeler elde etmek için kişisel astroloji haritanızın çıkartılıp, yorumlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Yükselen ya da Ay Burcunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın…

Hint Astroloğu, 10 Mayıs 2014

 

Paylaş