Yıllık Analiz

Ship

Hint Astrolojisinde “Tajaka”, “Varshaphala” diye de anılan “Yıllık Analiz” önünüzdeki 1 senelik periyodun aylık olarak nasıl etkiler içerdiğini, gezegen transitleri doğrultusunda anlatmaktadır. Kısaca “Yıllık Analiz” astrolojik olarak dikkat etmeniz gereken süreçler ve şanslı olduğunuz ve fırsatları değerlendirmeniz gereken dönemler hakkında size bir zaman çizelgesi oluşturmaktadır.

“Yıllık Analiz” esnasında tarihlenen potansiyel enerjilerden bazıları:

  • Aşk, yeni bir ilişki, yeni insanlarla tanışmak için en uygun zamanlar,
  • Yıl içerisinde spritüel bir konuya, faaliyete başlamak için en uygun anlar,
  • Gerileyen gezegenlerin hangi hayat alanlarınız üzerinde etki ettiği ve dikkat etmeniz gereken konu başlıkları,
  • Yıl içerisinde yatırım yapma, iş değiştirme, borçlanma gibi konuların desteklenip desteklenmediği ve en uygun zamanlamanın hangi tarihlere denk geldiği,
  • Evlenme, nişanlanma, çocuk sahibi olma gibi etkilerin desteklenip desteklenmediği ve en uygun zamanlamanın hangi tarihlere denk geldiği…

Yukarıda sayılan ve benzeri konularda, 12 aylık detaylı bir “en uygun zamanlama” ya da “tetikte olunması gereken dönem işaretleyicisi”  olarak da adlandırabileceğimiz astrolojik danışmanlık türü için çalışma  YAZILI veya YÜZ YÜZE-SKYPE üzerinden online olarak sizin tercihinize göre 2 şekilde yapılabilmektedir.

YÜZ YüZE-SKYPE üzerinden yapılan görüşmeler yaklaşık 1-1,5 saat sürmekte olup, YAZILI analizler min. 20 sayfa tutmaktadır. İster yüzyüze- online, ister yazılı olarak yapılsın, her 2 danışmanlık şekli için de randevu alınması gerekmektedir.

Randevu almak için bana: info@hintastrologu.com  veya hintastrologu@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yeni burç ve astroloji etkilerinden haberdar olmak için takip edin : 

Paylaş